Ata Aksu da Aday - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ata Aksu da Aday

Cevap: Kürşad Tüzmen ve Ata Aksu da Aday

Demirörenin seçilmemesi için

Ata Aksu yada Tüzmenden birinin çekilmesi yada birbirine destek vermesi lazım

Oylar bölünmemeli

Ancak öyle bi şans olur

evet şimdi biraz umut oldu amma velakin hangisini desteklices acaba tüzman aksu birleşmesi gündeme gelebilirmi ?

Kesinlikle kulübümüz Ata Aksu'yu desteklemeli özellikle alt liglerden lobi yapılmalı. Süper lig kulüplerinden de fireler bekliyorum. Erman Toroğlu, Ahmet Çakar gibi isimlerin oyu bu adama zaten.

Kürşat Tüzmen "Kluplerimizin Avrupa yolunun açılması için elimizden geleni yyapar, gereken kararları alırız"

CNN TÜRK

Tüzmen: "Kimsenin gözünün yaşına bakmayacağız, Türk futbolunun önünü açacağız"

oha oha

Kürşat Tüzmen Habertürk canlı yayınından "Kimsenin gözünün yaşına bakmayacağız, Türk futbolunun önünü açacağız"

Tüzmen dönek çıkmazsa iyi gibi duruyor. Zaten Ulusoy'un olmadığı bi listede en mantıklısı o gibi.

tüzmen hükümet destekliyse bizde tüzmeni destekleriz. çünkü şuanda hükümetin ilk hedefi olası men cezalarını önlemektir

bende öyle düşünüyorum hükümetin tavrı şu anda çok önemli umarım avrupa dan men edilmeyi düşünmüyorlardır çünkü şu ana kadar görüntü hiçte iyi değil

ben dinledim konuşmayı kimsenin gözünün yaşına bakmıycaz demedi arkadaşlar bakarlar falan filan vs vs adam politikacı yaw kim inanır gözünün yaşına bakmıycaz diyecegine saptırmayın açıklamaları

Kürşat Tüzmen hükümet destekli filan değil.Ayrıca bu görev eminim Tüzmen'in ağzının suyunu akıtıyordur...Münferit bir adaylık olduğunu sanıyorum.Ayrıca Galatasaray'ın Tüzmen'e destek vermesi olasılığı Sarkozy'nin Türkiye'yi AB'ye davet etmesi kadardır. Galatasaray'ın arkasında durması gereken kişi şu an itibariyle başka aday çıkmayacaksa Ata Aksu olmalı.

Üst Alt