# Atalay Babacan - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Atalay Babacan

Taylan'ın bacaktan çok farkını göremedim açıkcası. Belki herifin kemik yapısı böyledir, herkes izbandut gibi olacak diye bir kaide yok. Önemli olan temaslı oyunda ne kadar ayakta kalabildiği. Arda bunun yarı fiziğindeyken bile Türkiye ligini, Avrupa Şampiyonalarını tek bacağında sallıyordu. A takımla çalışıyorsa A takıma yakın fiziği var demektir. Bu sene daha çok şans bulmasını umuyorum.

Taylan ile aynı fizikte esasen. Ama idmanda gören test eden hoca. Fakat baktığımız zaman Selçuk da kariyeri boyunca bu cocuğun fiziğinde oynadı. Prime döneminde neler yaptı biliyoruz. Olay hacimden ziyade güç gibi

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Renkdas kusura bakma. Selcuk'un prime donemini pek hatirlamiyosun. Ayrica Atalay ile Taylan arasinda ucurum var fizik olarak. Atalay bu haliyle mumkun degil forma bulamaz.

Atalay'ı alt yaş gruplarından itibaren izleyenler oyun zekası sebebiyle övüyor zaten. Birebirde kolay yıkılmayacak üst vücuda, 90 dakikayı sorunsuz çıkaracak kondisyona sahip olması yeterli. Sözleşme problemi de kalmadı artık. Oynatılmazsa yazık olur.

Ya 20 yaşında zaten A takım kadrosuna giremiyorsa demekki pek bi numarası yok demektir bence , ya da bizimkiler futbolcudan anlamiyordur

Verstuurd vanaf mijn Redmi Note 9 Pro met Tapatalk

Gecen baska bir konuda da demistim, bizim ülkedeki bu fizik takintisi baska hic bir yerde yok. Herkes kas yagini olacak illa.

Emre Akbaba da celimsizin teki mesela, hoca bu konuya bu kadar takiliyorsa onu da oynatmamali o zaman. Su cocuklara biraz sans versinler de maclarda izleyelim, sonra cöp mü degil mi hep beraber karar veririz.

Gecen baska bir konuda da demistim, bizim ülkedeki bu fizik takintisi baska hic bir yerde yok. Herkes kas yagini olacak illa.

Emre Akbaba da celimsizin teki mesela, hoca bu konuya bu kadar takiliyorsa onu da oynatmamali o zaman. Su cocuklara biraz sans versinler de maclarda izleyelim, sonra cöp mü degil mi hep beraber karar veririz.

neymar bizim ülkede doğsa topçu yapılmazdı. Sürekli saçıyla oynuyor, her tarafı dövme, incecik bir şey. 2 maç sonra bir tarafı kalktı diyip 3.lige yollarlardı.

ulan top3 ligde omuz atsan kırılcak çocuklar oynuyo fizik kas deniniyo ki sanırım terim de böyle düşünüyo :)))

recep gül de fizik var mesela onu da göremedik

Dortmund zamaninda 17 yasina girmemis olan ciliz Nuriyi bile oynatmisdi. Her genc oyuncunun Ozan Kabak gibi fizigi olmasina gerek yok.

Ulke futbolu ve futbolculari olarak Avrupa’da ezilmemizin bir sebebide rakipler kadar mucadele edemeyip ayakta kalamamak. Atalay bu kadar zayif bir ligde ve kadroda dahi ayakta kalacak mucadele gucune sahip degilki oynatilmiyo. Fatih Hoca’nin bugunku halini tutmadigim bilinir ama bir genc futbolcu yeterliyse oynatmadigini gormedik henuz. Varmi bizden gidip ucup kacan bir genc? Ozan yeterliydi oynadi. Emre Colak yeterliydi oynadi. Arda yeterliydi oynadi. Emre Belozoglu yeterliydi 17 yasinda banko oynadi. Emin yeterli goruluyor sans buluyor.

Üst Alt