atalay filiz (seri katil) - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

atalay filiz (seri katil)

Ne kadar da abarttılar şu meseleyi. Seri katil diyince millet heyecanlandı basın da üstüne üstüne gitti. Böyle milyon tane adam var dışarıda.

Elalemin seri katili bile farklı aga. Ne şekillerde yakalnıyorlar. Cesedi asitle eritmişti bi tanesi kurbanın dişinin erimeyeceğini hesaba katmamış öyle tutuklanmıştı.

Bizimki minibüste yakalanıyor la. :asd22:

Dışarıda bunlardan kaç tane vardır..

Atalay Filiz'in İzmir'de yakalanmasının ardından son dakika haberleri gelmeye devam ediyor. İstanbul ve Ankara’da öldürülen 3 kişinin katil zanlısı olarak aranan Atalay Filiz sabah saatlerinde bindiği minibüste kendisini tanıyan bir vatandaşın ihbarı üzerine polis tarafından yakalandı. Atalay Filiz'in Gümüldür - İzmir dolmuşunda bir yolcunun kendisini tanıyıp polise ihbar etmesi sonucu, olayı fark edip değiştirdiği dolmuşta yakalandığı ortaya çıktı.

Atalay Filiz'in üzerinden, 4 adet sahte kimlik, 3 adet sahte ehliyet, bir Fransız vatandaşının vatandaşlık belgesi, 2 adet avcı, komando bıçağı, biber gazı, 10 bin TL'nin üzerinde Türk parası, 3500 euro çıktı, farklı isimler adına düzenlenmiş 14 adet aktif, faal durumda kredi kartı çıktı. Emniyet Müdürü "Pişmanlık görüntüsü görmedim" dedi. Atalay Filiz sağlık kontrolüne götürüldü.

Son dakika haberleri: Atalay Filiz bu sabah İzmir'de yakalandı, uzerinden cıkanlar herkesi şok etti!

Atalay Filiz'in İzmir'de yakalanmasının ardından son dakika haberleri gelmeye devam ediyor. İstanbul ve Ankara’da öldürülen 3 kişinin katil zanlısı olarak aranan Atalay Filiz sabah saatlerinde bindiği minibüste kendisini tanıyan bir vatandaşın ihbarı üzerine polis tarafından yakalandı. Atalay Filiz'in Gümüldür - İzmir dolmuşunda bir yolcunun kendisini tanıyıp polise ihbar etmesi sonucu, olayı fark edip değiştirdiği dolmuşta yakalandığı ortaya çıktı.

Atalay Filiz'in üzerinden, 4 adet sahte kimlik, 3 adet sahte ehliyet, bir Fransız vatandaşının vatandaşlık belgesi, 2 adet avcı, komando bıçağı, biber gazı, 10 bin TL'nin üzerinde Türk parası, 3500 euro çıktı, farklı isimler adına düzenlenmiş 14 adet aktif, faal durumda kredi kartı çıktı. Emniyet Müdürü "Pişmanlık görüntüsü görmedim" dedi. Atalay Filiz sağlık kontrolüne götürüldü.

Son dakika haberleri: Atalay Filiz bu sabah İzmir'de yakalandı, uzerinden cıkanlar herkesi şok etti!
Mendereste parkta yakalanmis diyorlar Gokhanim parkta otururken yakalanmis.
Ulan adama akili yaftasini vurmuslar megersem ne gerizekalimis.
Birde simdi müge anlı yarını iple cekiyordur bugün yakalandigina üzülmüştür.

ulan şu ülkede hiç mi güzel şey yok ya!!!

Videoda İzmir Emniyet’inde görevli olduğu iddia edilen bir polis memuru Atalay Filiz ile selfie yaparken görülüyor. Polis memuru Atalay Filiz’e “Selfie yapayım ben gel... Abi seni tebrik ediyorum, 3 sene kaçmayı başardın ya bu memlekette... Sana diyeceğimi bilmiyorum artık” diyor.

page_seri-katil-atalay-filiz-ile-selfie-ceken-polis-abi-seni-tebrik-ediyorum-3-sene-kacmayi-basardin_064540669.jpg

Ülkemizde katilleri meşhur etmekte bir numarayız.Adam katil gitmiş selfie çekiliyor lan.Gerçi hırsızlık yapan çocuk sosyal medyada meşhur olarak şu an ünlü oldu ne denilebilir ki? Aha dayıya sordaki çocuk.

Üst Alt