Atilla Turan, Fenerbahçe'ye Doğru - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Atilla Turan, Fenerbahçe'ye Doğru

Cevap: Atilla Turan, Fenerbahçe'ye Doğru

Hatta o turnuvada Mevlüt Erdinç İlhanın yedeğiydi.Fazla oynatmıyorlardı

Harbiden yaptı İlhan.Kendini geliştirse çok çok üst seviyelerde olurdu.Biraz fenerin birazda kendisinin hatasıyla kendini geliştiremedi

ben buna katilmiyorum acikcasi, pique o zzaman kotuymus sonra kendini gelistirmis demekki. Zaten genc milli takimlara bakarsaniz bizim ulke baya sukse ama 5 sene sonrasina bakarsaniz 3 4 tanesi anca A milli oluyor. Egitim yok birkere, okul egitimi verilmeyen, ceplerine bir anda tonla para konulan, gittigi her yerde manset olan, kizlarin ilgisi olan futbolcularimiz, ilk magaslari ile ferrari alma pesinde kostukca arpa boyu ilerleyemez.. Fenerbahce veya baska takimi suclamanin mantigi yok bence.. Biraz da futbolcunun icinde olacak, sonradan gorme ve kro olmayacak..

Xavi Hernandes 2 ay once sunlari soyluyor:: barcelonadaydim, o esnada YUKSEK LISANS yaparken real madrid beni istedi.. Yuksek lisans diyor, bizde lisede sinava giren yok. Ha okul egitimi neyi degistirir.. Barcelona dahil tonla takim bunu yapiyor. OKul, antreman ve sosyal hayat duzeni oturtuyorlar, disiplinize ediyorlar ve insanlari egitiyorlar.. Roportajda 2 kelime konusmaktan aciz futbolcular yerine, bilincli topcular yetistiriyorlar.

Bana gore ulkemizdeki en buyuk eksik altyapidan ziyade egitimdir

Fransa 2.liginin küme düşen takımını kendi taraftarı bile izlemez muhtemelen , zaten Türkiye'nin alt yaş gruplarında da yer almamış bir oyuncu , kimse izlememiştir kısaca.

Fransa Genç Milli takımlarında oynuyor, bu çocuğu ilk forumumuzdaki üyelerden Doruk Canti vasıtasıyla duymuştum sonra 1-2 maçını izledim ve cidden potansiyelli bir adam. Bu yaşına kadar hala transfer yapamaması garip geliyor açıkçası, yaşına göre fiziği falan çok iyi mental olarak sorunlu biraz sadece. Fazla küçümsüyorsun tanımadan.

not aldım izlenecek diye. :) yeni bir hobiye başladım böyle tanınmamış gurbetçi veya dünya yıldızı olabilir denen çocukların maçlarını bulup zaman buldukça izliyorum.

size de tavsiye ederim...

Üst Alt