Atletico Madrid Başkanı Reyes İçin İstanbul'da - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Atletico Madrid Başkanı Reyes İçin İstanbul'da

Cevap: Atletico Madrid başkanı Reyes için Istanbul'da

[video=youtube;_XU1c7HP5Iw]https://www.youtube.com/watch?v=_XU1c7HP5Iw[/video]geçen yaz reyes videolarını izleyenler böyle demiyodu ?ne oldu şimdi?reyes sorunlu futbolcu de mi?:eek:

Cevap: Atletico Madrid başkanı Reyes için Istanbul'da

Reyes kendini verirse bu ligde çok gol atar.Bence tutmaz.Son hali hele çok kötü.İyi bir reyese kimse hayir demez.

Cevap: Atletico Madrid Başkanı Reyes İçin İstanbul'da

Daha dün Adnan Öztürk Türkiye'nin Katar'dan önceki son durak haline geldiğini,bu yüzden futbolun gelişemediğini söylemişti klüpler birliği toplantısında.E şimdi böyle birşey olursa tükürdüğünü yalamış olurlar..

Türkiye'nin futbol mantalitesi oyuncu yetiştirmek ya da Karabükspor'un Emenike'yi bulduğu gibi yurtdışından böyle futbolcular bulup getirmek olmalı.

Reyes vs. gibi oyuncuların takibi kolay,almak isteyen bir TD maçlarına gidebilir,televizyondan oynadığı takımın maçınız izleyebilir.Önemli olan bu imkanın olmadığı,bir antrenörün kolayca maç izleyemeyeceği ülkelere gitmek.Hulk,CSKA'daki Doumbia Japon liglerinden gelmeler.Futbolcu bulmak zor ama bu kadar zor olmamalı.

Reyes gelir 2 hareket cakar, taraftar Reis Reis diye inletir ortaligi. Bu isler hep böyle olmustur. Ujfalusi, Melo, Engin, Keita, Baros vs. Orasi Ispanya burasi Türkiye. Burda kral olur.

7m az para değil ve adam " REYES " bile olsa.. Bence de bitmiş adamı bize kakalicaklar gibi..

Kalite kalite tamam da adamların yaşları gelmiş min. 30 ne kadar verim yapacak bize ? Anlamıyorum.. Tek sezonluk bakılmaz futbolda..

riera geldigi zaman icime sinmemsiti.reyeside istemiyordum yine istemiyorum.

Ujfalusi´yi de kakalamislardi güya. Aradaki kalite ucurumunu gelince anliyoruz. Türkiye kim Ispanya kim? Barcelona, Real Madrid izleyince böyle konusmak dogal. Turkey is not Spain :)

ujfalusiye ben yaşlı diye istememiştim. yoksa futbolculuguna laf etmedim. ama reyesin madridde hali berbat. bunu alcagımıza podolskiyi alırsın. bu adamın istikrarı yok. düşün atletico madrdin en iyi oyuncusu bu haftaya kadar bizden giden arda turan.

reyes mi?

keita mi?

bence kesinlikle keita.7 milyondan daha az paraya keitayi alirdim

Üst Alt