Atletico Madrid Başkanı Reyes İçin İstanbul'da - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Atletico Madrid Başkanı Reyes İçin İstanbul'da

Cevap: Atletico Madrid Başkanı Reyes İçin İstanbul'da

Ben şahsen kendisini bilgisayar oyununda bile almam takımıma. (bilgisayar oyunu naz kapris olayını falan içermediği halde)

Çok iyi oyuncu,tam bizim takımın ihtiyacı olan özellikler reyeste var.Fakat çok bencil kimseye pas vermiyor.Q7 nin başka versiyonu.Burada başarılı olamaz.Podolskiyi 3 e 5 e bakmadan almamız lazım.

Vizyonu olan adam gider Poldi'yi alır arkadaş.Bu adama ihtiyacımız var ve aradığımız kan.Karşısında durabilecek kaç adam var sanki.Neyi düşünüyorlar.Şampiyonluk için alınmalı bu adam.Bırakın Reyes'i falan.Başta gelmek istemeyen adam ne oldu da aklına geldik.

Podolski + Suarez alınmalı, Reyes hıyarına ihtiyacımız yok. Bu adam bizi küçük görerek, gelmek istemeyerek, hakkını savdı.

Bizim Galatasaray duruşunu sergilememiz için, bu adamı kesinlikle almamamız lazım.

Ayrıca, Suarez 6 milyon Euro ise, Reyes'e 2'den fazla verilmez. 4-3-3 oynuyoruz, bize doğrudan kaleye gidebilen, şutları çok iyi adamlar lazım, Podolski gibi, Suarez gibi.

İlk başta istemiyordum ama kazım'dan daha fazla katkı sağlayacağını düşünüyorum.

7 milyon çok ya. En fazla 5 milyon verilmeli. O bile şuan ki performansına çok ama en fazla 5 milyon verilmeli.

ardanın parasını çar çur etmeyeydi bizimkiler. herifler ardanın parasını ödememek için ayağımıza kadar gelip reyesi pazarlaıyorlar. reyese bu saatten sonra kapımız kapalı bedava olsa dahi

Türk Türk diyoruz adamlar kapıyı 10 milyondan açıyor.Ver 10 milyonu Gökhan'ı al,hemde ihtiyaç duyduğumuz bir mevki.

Benim anlamadığım 4 ay önce deli gibi istenen adam şimdi kötü oyuncu mu oldu?Reyes zekasında ve yaratıcılığında bir oyuncu yok.Bari Riera gibi Benitez torpillileri ile kıyaslamayın.Reyes klas oyuncudur,kendini kanıtlamıştır.Ama mutsuz olduğu için verimli oynamıyor.Ben eminim birçok kişiye fena kapak takacak gelirse. Melo,Ujfalusi ve Elmander´de olduğu gibi herkes birden dönüş yapacak yine.

Hani o takımını baltalayan süper yetenek Quaresma var ya işte Reyes onun kadar bile oynayamaz bu memlekette.Takımı için değil sırf kendisi için oynayan bir adamdan hiçbir hayır gelmez,gelemez.Yol yakınken bu yanlıştan dönsün bizimkiler.

Reyes+Podolski=Mis Reyes´in araya müthiş pasları ve Poldinin bitiriciliği ve gol olur.:yenieek:

Reyes yerine Amrabat , forvet arkasi Jaja al sana takim !!!

Arkadaslar Jaja icin bastiralim , adam tam KING !!!

Podolski + Suarez alınmalı, Reyes hıyarına ihtiyacımız yok. Bu adam bizi küçük görerek, gelmek istemeyerek, hakkını savdı.

Bizim Galatasaray duruşunu sergilememiz için, bu adamı kesinlikle almamamız lazım.

Ayrıca, Suarez 6 milyon Euro ise, Reyes'e 2'den fazla verilmez. 4-3-3 oynuyoruz, bize doğrudan kaleye gidebilen, şutları çok iyi adamlar lazım, Podolski gibi, Suarez gibi.

Suarez'i nasil alacaksin? Liverpool'lu Suarez'den bahsediyoruz dimi? Ayaklar yerden uzaklasmasin :)

Üst Alt