Atlético Madrid Takip Başlığı

Alper Altun

Haber ve Medya Sorumlusu 📺
Yönetici
Administrator
Luis Suarez dun ilk macinda direk 2 gol atti.

Alper Altun

Yönetici
Administrator
Lucas Torreira'yi satin alma opsiyonu ile kiraladilar Arsenal'dan.

Alper Altun

Yönetici
Administrator
Geoffrey Kondogbia'yi belese almislar. Oyuncu dun Valencia ile olan sozlesmesini feshetmis.

Onur Yücel

10 Numara!
atletico ve simeone için tarihi bir fırsat var bu sene. Real Madrid gerek transfer yapamaması, gerek stadsızlık, gerek doymuşluk derken hiç iyi değil.

Barcelona'da zaten Messi sorunu yeterli. Takımın belki de en formda ismi 17'lik Fati de 4 ay yok. Simeone 8-9 senedir çalışıyor Atletico'da ama ilk 4 sene sonrası bana göre oldukça başarısızdı.

İlk 4 sene oldukça düşük bütçeyle Messi-Ronaldo'nun Prime zamanlarında onlara meydan okuyordu. Ancak son 4 sene makası kapattılar, 70-80 hatta 126'ya adam alacak kadar zenginler artık. Yepyeni stadları da var ama hiç bir başarı yakalamadı.

Bu sene İspanya basınına ve Avrupa'da da bakıyorum herkes Atletico bu sene ligin favorisi diyor. Bakalım Simeone başaracak mı?

Onur Yücel

10 Numara!
atletico ve simeone için tarihi bir fırsat var bu sene. Real Madrid gerek transfer yapamaması, gerek stadsızlık, gerek doymuşluk derken hiç iyi değil.

Barcelona'da zaten Messi sorunu yeterli. Takımın belki de en formda ismi 17'lik Fati de 4 ay yok. Simeone 8-9 senedir çalışıyor Atletico'da ama ilk 4 sene sonrası bana göre oldukça başarısızdı.

İlk 4 sene oldukça düşük bütçeyle Messi-Ronaldo'nun Prime zamanlarında onlara meydan okuyordu. Ancak son 4 sene makası kapattılar, 70-80 hatta 126'ya adam alacak kadar zenginler artık. Yepyeni stadları da var ama hiç bir başarı yakalamadı.

Bu sene İspanya basınına ve Avrupa'da da bakıyorum herkes Atletico bu sene ligin favorisi diyor. Bakalım Simeone başaracak mı?

galiba acayip işler olmazsa başaracaklar. Thomas Partey'i sürpriz şekilde son dakika kaybettikten sonra lig içinden Kondogbia hamlesi güzel oldu.

Alper Altun

Yönetici
Administrator
Atletico, Diego Costa'nın kişisel nedenlerle kulüpten ayrılmak istediğini yönetime ilettiğini ve bu isteğin kabul edildiğini duyurdu.

Murat Saylak

Muhasip Üye
Yönetici
Süper Moderatör
Aslanim Simeone bu sene sampiyon olmali. Gol yemiyorlar.

Lemar ve Vitolo'dan derhal kurtulmasi lazim.

Alper Altun

Yönetici
Administrator
Moussa Dembele, Atletico Madrid'de.

Sezon sonuna kadar kiralik (kira bedeli 1,5 milyon euro) ve satin alma opsiyonu 33,5 milyon euro + 5 milyon euro da bonuslar.

1610563232466.png

Murat Saylak

Muhasip Üye
Yönetici
Süper Moderatör
2 Levante ve Huesca maclarinda kaybedilen puanlari telafi etmek icin bu maci kazanmalari gerekiyordu ve kazandilar.

Kalan fikstürde net 7 galibiyet bekliyorum. 5 zor maclari var. 6 ve 8 puan fark attiklari Real ve Barcelona'nin fikstür avantaji var diyemeyiz.

Getafe (D) 3
Alaves 3
Sevilla (D)
Betis (D)

Huesca 3
Bilbao (D)
Eibar 3
Elche (D) 3
Barcelona (D)
Sociedad

Osasuna 3
Valladolid (D) 3

Arda Kuyumcu

Şef Gümüş Kıvrım
Daha çok maç varmış, belli olmaz. Birkaç maç puan kaybına bakar.

Üst Alt