Avcı: "Adebayor'un golünü konuşacaklarına kendi attıkları gole baksınlar" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avcı: "Adebayor'un golünü konuşacaklarına kendi attıkları gole baksınlar"

kabul edelim ki 5 attıkları için saldırıyoruz avcıya hazımsızlık avcıya değil tudora saldırın kız gibi oynayan topçulara saldırın

Avcı’nın büyük takımların oyunlarını çözmek harici pek bi vasfı olduğunu düşünmüyorum. Büyük saçmalamış

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hükümetin takımı seni arkanda hükümet olmadan görmek isteriz avcı milli takımda gördük gerçi kolpa herif

BB nin maddi desteği malum, hiç de tasvip ettiğim bir durum değil; yeri geldiğinde ben de hoşnutsuzluğumu belirtmişimdir. Ancak geçen sezon şampiyonlukları göz göre göre BJK a hediye edildi. Mesela Q7 ben diyeyim 6, sen de 8 defa filan atılmalıydı normal hakem yönetimleriyle; kimi defa bir maçta birkaç kez hatta. BŞ in ise ligin sonuna doğru verilmeyen nizami golleri, penaltıları vs. say say bitmez...Öyle ezbere federasyon-hakem desteğinden filan bahsetmek abestir. Hoca ve futbolcuların emeklerine de hakarettir aynı zamanda...

Milli Takıma gitmesini erken bulduğumu belirtmiş (Medyanın tümüyle muhalif davrandığı genç bir TD olarak ağzıyla kuş tutsa yaranamazdı, oyuncu havuzu da malum; sonrakiler onlarca milyon götürdü de ne yapabildi?); Galatasarayımıza gelmesinin biz ve kendisi için en doğrusu olacağını savunmuştum; bizim TD ümüz olmasını her geçen yıl daha çok istiyorum, kendisini çok çok geliştirirek devam ediyor Reis...Yakın gelecekte olası görünmüyor ama eninde sonunda bize geleceğini ve çok da başarılı olacağını umuyorum...

Yok böyle analiz ettik, yok şöyle analiz ettik diyip, bilmiş bilmiş konuşan herifin teki. Ulan analiz manaliz diyon da, forvet de Adebayour oynuyor, oynat Umut Bulutu dötün yırtılana kadar analiz etsen bi bok yapamazsın hırbo!

Yok böyle analiz ettik, yok şöyle analiz ettik diyip, bilmiş bilmiş konuşan herifin teki. Ulan analiz manaliz diyon da, forvet de Adebayour oynuyor, oynat Umut Bulutu dötün yırtılana kadar analiz etsen bi bok yapamazsın hırbo!

Adebayor' u aldırmak zor iş değildi belki de hazırlayıp bu denli özverili oynamasını sağlamak bir TD becerisidir...

Toplam 17-20 milyon bonservis, kallavi yıllık ücretlerle aldırdığı iki adet 9.5 -10 numara oyuncusunun bulunduğu ilk 11 de, takım kaliteli kanat oyuncusu eksikliği ile inlerken, Feghouli' yi forvet arkası oynatan bir TD garabeti var başımızda. Farkında mı değilsin, işine mi gelmiyor, kişisel zaafın filan mı var?...

Sen istedigin gibi dusunebilirsin, ama bana göre kendini begenmiş, bilmiş bilmiş konuşan adamın teki.

Bizim başımızda ki zaten ayri bir olay.

Son düzenleme:
Taraftarsız bir kulübün büyük dezavantajları olsa da psikolojik olarak büyük avantajları da var. Kulüp de yap-işlet-devret usulü belediye destekli eksiksiz bi şekilde yönetiliyor. Bu sezona kadar tek bir eleştiri hatırlamıyorum Abdullah Avcı ile ilgili.
Şimdi net bir şampiyonluk adayı, ve belki de bunun getirisi olarak ufak tefek eleştiriler başladı. Bunca yıl sonra ilk defa, o da ufak tefek, eleştiri alıyor ve eleştiriler dengesini bozuyor. Basın toplantılarındaki vücut dili iğrenç. Çok istiyorsa Adebayor'un formasını göndeririz falan demiş bu maçtan sonra. İğrenç hakkaten iğrenç.

Bence iyi bir organizatör olmasının yanında pislik bir karakteri var. Eleştiriler arttıkça bunu daha da net göstereceğini düşünüyorum.

Ne alakasi var, uzun uzun yazmak isterdim ama gerek yok. O kadar iyi analiz edip tutuyorsa neden Kayseriye karşı oynatamadı takımı? Kaliteli futbolcularla iyi teknik direktor olursun, bukadar basit.

Sen istedigin gibi dusunebilirsin, ama bana göre kendini begenmiş, bilmiş bilmiş konuşan adamın teki.

Bizim başımızda ki zaten ayri bir olay.

Kayserisporum sene başındaki takım değil; Alanya' dan, Göztepe' den filan çok daha dirençli bir takım durumuna geldi. Şimdi oynasak, içerde dışarda farketmez, biz de zorlanırız. Kadro rotasyona tabi tutulsa da Avrupa maçları her takımı ligde dezavantajlı kılar; kadroda ciddi eksiklikler de varken KS gibi bir deplasmanda 1 puan kötü sayılamaz...

Abdullah Hoca' nın ciddi bonservis ve yıllık ücret ödeterek aldırdığı tek bir oyuncu yok; bizimkilerin maliyeti yanında çerez parası kalır. Az maliyetle kaliteli bir kadro kurmayı başardığını sen ikrar etmiş oluyorsun böylece, daha ne yapsın adam?...Ki birkaç yıldır ligin en istikrarlı futbolunu oynayan takımı; bunu istatistikler gösteriyor, muteber yorumcuların ortak kanaati de bu yönde; iz'an sahibi olanların inkar edemeyeceği bir gerçeklik...Dediklerime itirazın varsa benim kullandığım argümanlar üzerinden gitmen gerekir; başka şeyler söyleyeceksen hiç yorulma, yorma...

Bazen boyle acayip taraftarlik sergiliyoruz.... gecen hafta ah keske niye almadik niye basvurmadik dedigimiz Avci bu hafta yerden yere vuruyoruz...

tac konusunda kizmasina katiliyorum ama buna kizarsan ozaman herzaman soylemen gerekir.. kac yildir olan bir olay bu defa gol cikti.

Kayserisporum sene başındaki takım değil; Alanya' dan, Göztepe' den filan çok daha dirençli bir takım durumuna geldi. Şimdi oynasak, içerde dışarda farketmez, biz de zorlanırız. Kadro rotasyona tabi tutulsa da Avrupa maçları her takımı ligde dezavantajlı kılar; kadroda ciddi eksiklikler de varken KS gibi bir deplasmanda 1 puan kötü sayılamaz...

Abdullah Hoca' nın ciddi bonservis ve yıllık ücret ödeterek aldırdığı tek bir oyuncu yok; bizimkilerin maliyeti yanında çerez parası kalır. Az maliyetle kaliteli bir kadro kurmayı başardığını sen ikrar etmiş oluyorsun böylece, daha ne yapsın adam?...Ki birkaç yıldır ligin en istikrarlı futbolunu oynayan takımı; bunu istatistikler gösteriyor, muteber yorumcuların ortak kanaati de bu yönde; iz'an sahibi olanların inkar edemeyeceği bir gerçeklik...Dediklerime itirazın varsa benim kullandığım argümanlar üzerinden gitmen gerekir; başka şeyler söyleyeceksen hiç yorulma, yorma...
Karsida ki takim nekadar iyi olursa olsun, eger her zaman analiz etmekten bahsediyorsun, anali, edip yeneceksin. Bunu kendisi dile getiriyor surekli, bu bir.

İkincisi ise, az bonservis bedeli odemisler demissin, bu kötü futbolcular anlamina gelmez. Az maliyet ile iyi takim kuramadiysan bu yonetimin ve scout ekibinin sucu. Kargaların kadro malite 10 milyon euronun altinda mesela, ama kaliteli oyunculari var. Yani uzun lafin kisasi, analiz manaliz hikaye, iyi oyuncun varsa oynarsin. Avcı boşuna artistlik yapıyor.

BB nin maddi desteği malum, hiç de tasvip ettiğim bir durum değil; yeri geldiğinde ben de hoşnutsuzluğumu belirtmişimdir. Ancak geçen sezon şampiyonlukları göz göre göre BJK a hediye edildi. Mesela Q7 ben diyeyim 6, sen de 8 defa filan atılmalıydı normal hakem yönetimleriyle; kimi defa bir maçta birkaç kez hatta. BŞ in ise ligin sonuna doğru verilmeyen nizami golleri, penaltıları vs. say say bitmez...Öyle ezbere federasyon-hakem desteğinden filan bahsetmek abestir. Hoca ve futbolcuların emeklerine de hakarettir aynı zamanda...

Milli Takıma gitmesini erken bulduğumu belirtmiş (Medyanın tümüyle muhalif davrandığı genç bir TD olarak ağzıyla kuş tutsa yaranamazdı, oyuncu havuzu da malum; sonrakiler onlarca milyon götürdü de ne yapabildi?); Galatasarayımıza gelmesinin biz ve kendisi için en doğrusu olacağını savunmuştum; bizim TD ümüz olmasını her geçen yıl daha çok istiyorum, kendisini çok çok geliştirirek devam ediyor Reis...Yakın gelecekte olası görünmüyor ama eninde sonunda bize geleceğini ve çok da başarılı olacağını umuyorum...

REİS mi ? Duygularından arınıp yorum yap reis dediğin birine sallamanı beklemiyorum gerçi

Üst Alt