AVM'de Yerlere Oturup Yemek Yiyen Vatandaşlar Şaşkınlık Yarattı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AVM'de Yerlere Oturup Yemek Yiyen Vatandaşlar Şaşkınlık Yarattı!

Covid-19'da yeni tedbirler alınmasına rağmen, bazı vatandaşların kuralları kendilerince delmeleri dikkat çekiyor.

Forum İstanbul AVM'de çekilen görüntülerde, sadece paket servisi veren restoranlardan yemek alan vatandaşlar, herkesin ayakla bastığı yerlere oturup yemek yediler.

Kapalı ortamda oldukları görülen kişilerin, salgının yayılmasına davetiye çıkardıkları görülüyor.

Sokağa çıkmak günün çoğu saati serbest.
AVM'ler açık.
Restoranlar açık.

ama ortada masa yok niye masada yemek yasak...

Ekonomi iyice batacak korkusuna yarım yamalak iş yapmanın sonucu bu görüntüler..

Şu görüntüler ve genel durum vallahi şımarıklıktan başka bir şey değil. Eh napalım genciz evde bunaldık, döner de mi yemeyek, kahveye gitmezsem çatlarım, konken partisi yapmazsam ölürüm vs gibi salak saçma dangalak dangalak lafları işitmekten yıldım yemin ediyorum şu süreçte.

Kendim için en ufak korkum yok tek derdim ailedeki yaşlıları korumak, öyle lanet bir şey ki bu salgın 1 dangalağın oluşturacağı zincir yaşlılar dahil bütün aileyi covidli yapmaya yetiyor. Sırf yeğenim gelip gidiyor diye ve o da 2-3 gün annemlere gidiyor diye psikopat gibi dikkat ediyorum, 4-5 ay Ankara dışındaydım zerre dikkat etmiyordum ama herhangi bir insanla da temas etmiyordum kafam rahattı ne güzel günlerdi yav.

Kesin tarih vs yok ama muhtemelen ilk baharın gelişiyle birlikte hem önemli bir kesimin bağışık hale gelmesi hem insanların kapalı alanlardan kurtulması hem de aşılar sebebiyle epey sönümlenecek salgın, 3-4 ay sabredeceksiniz yav alt tarafı insanoğlu ne şımarık bir varlıkmış arkadaş.

Bir de insanoğlu gelişti melişti diyoruz, şu süreçte net gördük ki ''gelişenleri'' insan nüfusuna vurduğunda %10 falan maksimum, anasını satayım bir bez parçasını(maske) düzgün takmayı beceremediler. Biri burnunu açıkta bırakır, diğeri koluna takar.

Son düzenleme:
Üst Alt