Avrupa Ligi 2.Ön Eleme 1.Maç | Beşiktaş 3-0 Vikingur | Maç Sonucu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa Ligi 2.Ön Eleme 1.Maç | Beşiktaş 3-0 Vikingur | Maç Sonucu

Cevap: Avrupa Ligi 2.Ön Eleme 1.Maç | Beşiktaş - Vikingur | 15 Temmuz | 21.00 | Futbo

Q7 disinda ofansiv hattinda oynayan hepsi kazma. Basit bir topu bile kontrol edemiyorlar. :eek:

Cevap: Avrupa Ligi 2.Ön Eleme 1.Maç | Beşiktaş 1-0 Vikingur | İlk Yarı | Futbol Smart

Bu Bjk gerçekten bizim geçen yıl yaşadığımızın aynısını yaşıcak gibime geliyor.Resmen geçen yılki kopyamız gibiler şu anda.

Cevap: Avrupa Ligi 2.Ön Eleme 1.Maç | Beşiktaş 1-0 Vikingur | İlk Yarı | Futbol Smart

Bu beşiktaş sezonun son haftası bittiğinde 15 puan farkla şampiyon olmazsa ben de bu futbol işinden hiç anlamıyorum demektir

Bu beşiktaş sezonun son haftası bittiğinde 15 puan farkla şampiyon olmazsa ben de bu futbol işinden hiç anlamıyorum demektir

Hiç anlamıyorsun. Geçen sezon 5. hafta BJK'yi 3'lediğimizde forumun yarısı namağlup şampiyon olacağımıza emindi.

sende belirttiğim kısmı defalarca söyleyip,defalarca futboldan anlamadığın kanıtlanıp, hala futbolun içinde değilsen bende hiç bişey bilmiyorum demektir:rolleyes:

Ayni gecen senenin Bjk'si. Q7 disinda hic bir oyuncu ne yaptigini bilmiyor sahada.

Bu arada ilk yari bitti 1-0.

Bjk bu kadro dizilişiyle oynarsa çok gol yer bu sene.

schuster sanki ugrayıp hemen kacıcakmıs gibi duruyor cok soguk ben rijkaarda diyodum beterin beteri varmıs

Bu arada bu besiktasdan bi halt olmaz:D Demedi demeyin

Q7 cok güzel hareketler yapiyor ama bu hareketlerle adam gecemiyor.

Üst Alt