Avrupa Ligi 2.Tur İlk Maç | Atletico Madrid 1-1 Galatasaray | 18 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa Ligi 2.Tur İlk Maç | Atletico Madrid 1-1 Galatasaray | 18 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: Avrupa Ligi 2.tur İlk Maç | Atletico Madrid - Galatasaray | 18 Şubat | 22.05 |

Arda olmazsa ileri 3'lü şöyle olabilir

--Elano---Keita---Caner

Cevap: Avrupa Ligi 2.tur İlk Maç | Atletico Madrid - Galatasaray | 18 Şubat | 22.05 |

Futbolun asla sadece bir oyuncuyla olmadığının kanıtı.

Uğur Uçar sakatlandığı zaman "Sabri ile olmaz, sağ bekimiz yok, Uğur dönecek Sabri derdi bitecek" diyordu. Neyse... Uğur Uçar benim en sevdiğim futbolcudur. Laf etmiyorum. :)

Ayhan sakatlandığı zaman herkes "Mehmet-Mustafa olmuyor. Ayhan dönecek orta sahamız düzelecek" diyordu. Ayhan döndü ama 2 maç sonra yuhlandı. Ayhan bitmiş artık dendi.

Keita yokken, "Keita dönsün dertler bitecek puanlar gelecek" dendi. Keita 2 maçtır oynuyor ve hiç faydası olmadı...

Şimdi Baros'da sakat... Döndüğünde herkes her maç en az 2-3 gol atacak gibi hayal ediyor... Oda şöyle 2 maç gol atamasın... Bunun için mi bekledik. Gönderin, bitiriciliği yüksek forvet alın...

Nonda takımdan gitmeden önce Nonda'sız oynasak en azından ilerde pas yaparız. Nonda takımı 10 kişi bırakıyor deniliyordu. Şimdi neden Nonda gönderildi...

Sahi, futboldan ne kadar anlıyoruz?

Futbol bir takım oyunudur. İstersen yeteneğin babası ol...

Herşey aleyhimize.Yenilirsek şaşırmam.

Umalımda Arda yetişsin Uğurla beraber. Sakatlıkları var:(

futbolun asla sadece bir oyuncuyla olmadığının kanıtı.

Uğur uçar sakatlandığı zaman "sabri ile olmaz, sağ bekimiz yok, uğur dönecek sabri derdi bitecek" diyordu. Neyse... Uğur uçar benim en sevdiğim futbolcudur. Laf etmiyorum. :)

ayhan sakatlandığı zaman herkes "mehmet-mustafa olmuyor. Ayhan dönecek orta sahamız düzelecek" diyordu. Ayhan döndü ama 2 maç sonra yuhlandı. Ayhan bitmiş artık dendi.

Keita yokken, "keita dönsün dertler bitecek puanlar gelecek" dendi. Keita 2 maçtır oynuyor ve hiç faydası olmadı...

şimdi baros'da sakat... Döndüğünde herkes her maç en az 2-3 gol atacak gibi hayal ediyor... Oda şöyle 2 maç gol atamasın... Bunun için mi bekledik. Gönderin, bitiriciliği yüksek forvet alın...

Nonda takımdan gitmeden önce nonda'sız oynasak en azından ilerde pas yaparız. Nonda takımı 10 kişi bırakıyor deniliyordu. şimdi neden nonda gönderildi...

Futbol bir takım oyunudur. Istersen yeteneğin babası ol...

:005::005::005::005::005::005:

Cevap: Avrupa Ligi 2.tur İlk Maç | Atletico Madrid - Galatasaray | 18 Şubat | 22.00 |

Uefada Aydinsiz isimiz güc.

Tur Aydin'a bagli

Haydi Aydin costur bizi

Macin adami Aydin olacak

Hattrick bekliyorum kendisinden :D

Atletico Maçında Rijkaard Forvet oynatacakmış Aydını sonra geri vericek...bitek bu futbolcu kalmış forvet oynatmadan

Buralarda galiba espri yapılmış. Kaçırdım kanımca.

Bence bu yumusaklari yenicez, sizce renkdaslar

bence arda oynayamicak

ama dagitcaz bu adamlari

alkislarla ugurlicaklar

Futbolun asla sadece bir oyuncuyla olmadığının kanıtı.

Uğur Uçar sakatlandığı zaman "Sabri ile olmaz, sağ bekimiz yok, Uğur dönecek Sabri derdi bitecek" diyordu. Neyse... Uğur Uçar benim en sevdiğim futbolcudur. Laf etmiyorum. :)

Ayhan sakatlandığı zaman herkes "Mehmet-Mustafa olmuyor. Ayhan dönecek orta sahamız düzelecek" diyordu. Ayhan döndü ama 2 maç sonra yuhlandı. Ayhan bitmiş artık dendi.

Keita yokken, "Keita dönsün dertler bitecek puanlar gelecek" dendi. Keita 2 maçtır oynuyor ve hiç faydası olmadı...

Şimdi Baros'da sakat... Döndüğünde herkes her maç en az 2-3 gol atacak gibi hayal ediyor... Oda şöyle 2 maç gol atamasın... Bunun için mi bekledik. Gönderin, bitiriciliği yüksek forvet alın...

Nonda takımdan gitmeden önce Nonda'sız oynasak en azından ilerde pas yaparız. Nonda takımı 10 kişi bırakıyor deniliyordu. Şimdi neden Nonda gönderildi...

Futbol bir takım oyunudur. İstersen yeteneğin babası ol...

:2_thumbs_up_-_anima :005:

ben oradaki macta kesinlikle baris oynasin diyorum

Barış'ı yeşilliğe salmamız lazım. Ne Reyes kalır nede Simao.

Kesin gol yiyeceğiz bunu bir kere unutmayalım,fakat ne kadar çok atabilirsek o kadar mutlu olacağım.

Evet maça 7 gün kaldı. Tüm maçları beklediğimden daha fazla bekliyorum bu maçı. Dün Türkiye Ziraat Kupası'ndan elendik sonuna kadar gidebilseydik kupayı 5 yıl aradan sonra kaldırabilseydik çok iyi olurdu ama olmadı önümüzdeki maçlara bakmamız ne yapıp ne yapamayacağımızı görmemiz lazım Frank Rijkaard'ın dediği gibi.

Bu hafta sonu maçımızın olmaması iyi oldu. 13 Şubat'ta Antalya'ya gidileceğini okudum bizim için iyi olabilir. Hakan Balta'nın iyleşmesi çok iyi oldu. Sabri'de umarım maça yetişir yanılmıyorsam yetiştirilebileceği söylenmişti bizim için iyi olur.

Athletico Madrid'in bu sene kötü oluşu ve Avrupa'da bir başka oynuyor olmamız beni umutlandırıyor.

Ben şuanlık için eleneceğimizi düşünenlerdenim

Ama Avrupa maçlarında bi başka oynuyoruz. İnşallah.. :)

Biri A.Madrid forumuna sakat oyuncularımızı yazsın :)

M.Baros,Jo,H.Kewell,Arda Turan,Sabri,Hakan Balta,Ugur,Gökhan Zan,Ufuk

bu maçta pres yapan oyuncularımıza ihtiyacımız var onlardan daha agresif olmalıyız

Üst Alt