Avrupa Ligi 2. Tur Rövanş | Galatasaray 1-2 Atlético Madrid | Maç Sonucu | 25 Şubat - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa Ligi 2. Tur Rövanş | Galatasaray 1-2 Atlético Madrid | Maç Sonucu | 25 Şubat

Cevap: Avrupa Ligi 2.Tur Rövanş | Galatasaray - Atlético Madrid | 25 Şubat | 20.00 |

28aj4sp.jpg

keşke maçı sabri ugan anlatsa,seviyorum bu adamı hele hagiiiii deyişi efsanedir bence:D

sana sevindirici bir haberim var galiba. star tv resmi sitesinden.

"Sabri Ugan’ın anlatımı ve İlker Yasin’in yorumlarıyla Galatasaray – Atletico Madrid Uefa Avrupa Ligi 2.tur rövanş mücadelesi Perşembe 20.00’de Ali Sami Yen’den naklen en iyilerin kanalı Star’da."

Cevap: Avrupa Ligi 2.Tur Rövanş | Galatasaray - Atlético Madrid | 25 Şubat | 20.00 |

bu arada modlarımızdan ricam olacak.böyle büyük maç öncesi şöle güzel bi intro hazırlayabilirlermi acaba hell felan:D

sana sevindirici bir haberim var galiba. star tv resmi sitesinden.

"Sabri Ugan’ın anlatımı ve İlker Yasin’in yorumlarıyla Galatasaray – Atletico Madrid Uefa Avrupa Ligi 2.tur rövanş mücadelesi Perşembe 20.00’de Ali Sami Yen’den naklen en iyilerin kanalı Star’da."

renkdaş bana bi iyi bi kötü haber verdin,iyi haber sabri abinin anlatması kötü haber ilker yasin denilen denyonun yorumlaması.geçen sefer arsenalin kadrosunu veriyordu bizim maçta ne alakaysa:D

ilker yasin neden bizim maçı yorumluyor gitsin fb nin maçını yorumlasın

Bu maçi taraftar kazandiracak, yoksa isimiz çooook zor.

bütün herşeyi unuttum bu maçı düşünüyorum sadece..Allah'ım Sen bizim yüzümüzü kara çıkartma.Ben Ali Sami Yen'de son yıllarda olmadığı kadar çok daha ateşli bi atmosfer bekliyorum..Gel bakalım Reyes Efendi Cehennem Gör..:D

stat full olacak bordo maçının aynını bekliyorum aslanlardan

Biletler tükenmiş,full olacak stad inşaallah.İnşaallah başımız dik ayrılırız:)

Kaleci

1 Asenjo.

42 Joel.

43 De Gea.

Defans

2 Valera.

3 Antonio Lopez.

4 Pernia.

16 Juanito.

17 Ujfalusi.

21 Perea.

24 Cabrera.

Orta Saha

6 Ignacio Camacho.

8 Raul Garcia.

9 Jurado.

12 Paulo Assunçao.

14 Salvio.

19 Reyes.

20 Simao.

35 Ruben Perez.

Forvet

7 Forlan.

10 Kun Agüero

madridin istanbul kafilesi

Mac havasina simdiden girip icmeye basladim. Tanri beni korusun

Dominguez en iyi defans oyunculari bu macta olmayacak Ujfalusi stoperde cok hatali oynuyor, Valeranin defansif yönü zayif, Antonio lopezin defansi'da yetersiz ama gayet hizli bir oyuncudur(Keita'ya yaklasamaz), eger Lopez sol bek oynarsa Keita'nin isi bu macta gecen maca nazaran daha kolay olur....

Yedekte bekleyecek olan Juanito cok agir kaldigi icin son maclarda Dominguez oynuyor ve gayet basarili(20 yasinda ve en iyi oyunculari)... Sezon basinda hep Ujfalusi Perea Juanito Lopez 11 ile baslayan Atletico son 10-15 mactir Ujfalusi(Valera) Perea Dominguez Lopez seklinde oynuyor, yalniz bizim macta Keita'yi durdurmak ve hucum yonunden zayif oldugumuz sol kanattan(Caner ve Santosun performansi) etkili olmaya calismak icin Valera Perea Dominguez Ujfalusi ile baslamislardi ve Lopez oynamamisti

Eger bu macta defansimizi biraz daha ilerde tutabilirsek kontra ataktan cok rahat gol bulabiliriz, savunma topla oynarken inanilmaz bir baski kurmaliyiz( isliklar ve ugultular)

Heyecanı şimdiden sardı maçın o gün bir kez daha tarihe tanık oluruz inşallah!

inşallah maçta bütün taraftar hep bir ağızdan tezahürat eder de çakma madrid cehennemde 90 dakka yanar

Üst Alt