Avrupa Ligi 2.Tur Rövanş Maçı | Fenerbahçe 1-1 LOSC Lille | 25 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa Ligi 2.Tur Rövanş Maçı | Fenerbahçe 1-1 LOSC Lille | 25 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: Avrupa Ligi 2.Tur Rövanş Maçı | Fenerbahçe - LOSC Lille | 25 Şubat | 22.05

Kaba - Ye tam yakışır fenere :D

Cevap: Avrupa Ligi 2.Tur Rövanş Maçı | Fenerbahçe - LOSC Lille | 25 Şubat | 22.05

Ben Fenerin tur atlamasını istiyorum. Tur atlayınca 11-18 Martta Liverpool ile maç yapacaklar. Bu yoğunlukta batar giderler. Yoksa haftada bir maç yaparak toparlanabilirler. Ayrıca Liverpoolun tecavüzünü izlemek daha zevkli olur.

O yüzden bastır febe :)

Fenerbahçe kadar ballı takım yok. İlk maçta gervinho yoktu. Bi hazard bunları darmaduman etti. 40 metreden gol attılar. Şimdiki maçta da en önemli adamları yok lille nin. Gene de içim istemeye istemeye Şu yunanistan olayı yüzünden feneri destekleyeceğim. Apo posteri açıldığını bile bile Atleticoyu destekleyen fenevlilere inat:mad:

Balmont müthiş oynadı ilk maçta oynamaması çok kötü oldu.

şerefsiz güntekin onay dün amigo gibi fenerbahçe zor günlerin takımıdır bu zorluğun üstesinden gelip kesin turu atlayacaktır dedi.g.saray ise a.madrid i eleyemez diye kestirip attı.artık adamın annesi ile g.saray taraftarı arasında ne olduysa adam kin güdüyor bize:mad:

şerefsiz güntekin onay dün amigo gibi fenerbahçe zor günlerin takımıdır bu zorluğun üstesinden gelip kesin turu atlayacaktır dedi.g.saray ise a.madrid i eleyemez diye kestirip attı.artık adamın annesi ile g.saray taraftarı arasında ne olduysa adam kin güdüyor bize:mad:

öyle mi dedi

Lille'in eksikleri Fenerin ne şanslı bir takım olduğunu gösteriyor. Ama yine de lille'den fark bekliyorum.

Sanki fenerin eksik oyuncusu yok, adamlar nerdeyse ilk 11 oynatacak oyuncu bulamiyorlar... Fener cooooook zorlanarak 1-0 gecsin istiyorum turu.

Sonra Liverpool maclari zevkle izlicegim :)

beter olurlar inşallah.. insanın millyetçilik ruhunu kirletir bu takım.

Daum basın toplantısı yapıyor Ntv'de.

Eksik çok diyor.Ağlamaya başladı erkenden,sanırım en büyük mazereti bu olacak maçtan sonra.

sanki lillede eksik yok

neyse macdan sonra koko ceker kendine gelir nede olsa yine

Üst Alt