Avrupa Ligi 3. Ön Eleme | Fenerbahçe 5 - 1 Honved | 30 Temmuz - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa Ligi 3. Ön Eleme | Fenerbahçe 5 - 1 Honved | 30 Temmuz

Cevap: Avrupa Ligi 3. Ön Eleme | Fenerbahçe 2 - 0 Honved | 30 Temmuz

3 oldu artık takip etmeye gerek yok ama cidden rakip kötü olduğundan mı yoksa fenev iyi olduğundan mı bu fark oldu onu bilmek istiyorum eğer izleyen varsa

Honved defansif ağırlıklı oynuyor.Orta sahanın gerisinde pres yapıyorlar Fenerbahçe'ye boş alan kalıyor.Onlarda iyi top yapıp iyi organize oluyorlar.

Honved çok defansif oynuyor ama fenere Brezilyalı topluluğu yaramış gibi 8 Brezilya hava oluşturmuşlar sanırım neyse ben kaçar herkese iyi geceler...

Guiza anca Macaristan liginde 14. olmuş bir takıma gol atar.

Macar ligini 14.bitirmiş ,izlediğim kadarıyla çok çok çok kötü bir takım.Ne bal var adamlarda üstelik deplasmandaki maç seyircisiz..

Bizim ilk oynadığımız kazak takımı bu takımı beşler...

Takım belki kapanacak uyduruk bir faul ve her zamanki gibi pozisyon olmadan duran toptan gol attılar.

3 oldu artık takip etmeye gerek yok ama cidden rakip kötü olduğundan mı yoksa fenev iyi olduğundan mı bu fark oldu onu bilmek istiyorum eğer izleyen varsa

Fb kendimi sıkmadan çok rahat bir şekilde oynuyor.Aradaki kalite farkı hem futbol hem skor olarakta ortada.Oyundan kopmaz,yüklenmeye devam ederlerse ikinci yarı goller devam eder gibi görünüyor...

40' Gol Gooll Goooolll!!! Yine Güiza Yine Güiza

Yuh be Sporx daha da abart !!

Cevap: Avrupa Ligi 3. Ön Eleme | Fenerbahçe 3 - 0 Honved | 30 Temmuz

Ben maçı bıraktım..Rakibin pas yapacak hali yok..Tobol gibi ayaga pas yapamıyorlar..Çok geride oynuyorlar..

rakip çok vasat Fener de ilk 25 dk iyi değildi ama 2. golden sonra adamlar moralmen dağılınca gayet iyi gözüktüler.

2. yarı 5-6-7 olur.

2 takımımızda UEFA gruplarına kalsınlar. maç izlemek gerek seneye bol bol..

Herkes Fener karşıtı yorum yapmışta anlamsız buluyorum bunu,adamlar hiç yoktansa ülke puanına katkı yapıyor,hadi çeyrek final falan olsa yenilsin dersiniz anlarım ama bu kadar abartmayada gerek yok bence...

Herkes Fener karşıtı yorum yapmışta anlamsız buluyorum bunu,adamlar hiç yoktansa ülke puanına katkı yapıyor,hadi çeyrek final falan olsa yenilsin dersiniz anlarım ama bu kadar abartmayada gerek yok bence...

Katılıyorum.. Bu tür yorumlar yapınca antu'dan farkımız kalmıyor..

Cevap: Avrupa Ligi 3. Ön Eleme | Fenerbahçe 4 - 0 Honved | 30 Temmuz

Daniel Guiza bu sene kendisiyle dalga geçirtmeyecek...UEFA'da 3 takım ile ilerlemek güzel olur,o günleri özledim..(Bizi geçmedikleri sürece) :D

Cevap: Avrupa Ligi 3. Ön Eleme | Fenerbahçe 4 - 0 Honved | 30 Temmuz

normal bir sonuç, aksi bir durum çok şaşırtıcı olurdu zaten. :)

honved geçen sezon macaristan liginde kümeye oynamş ve macaristan kupası vasıtasıyla bu elemeyi oynamaya hak kazanmış bir ekip.

yani bizim 2 sene önceki kayseri erciyesspor gibi. bu maç 4 de olur 5 de.

temsilcilerimizin bu turlarda elenmesi türkiye adına büyük bir prestij kaybı olur, istemem açıkcası.

kalsın gruplara orada sıfır çeksinler. :)

Üst Alt