Avrupa Ligi 3.Ön Eleme | Galatasaray 2-2 OFK Belgrad | 29 Temmuz | Maç Sonucu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa Ligi 3.Ön Eleme | Galatasaray 2-2 OFK Belgrad | 29 Temmuz | Maç Sonucu

Cevap: Avrupa Ligi 3.Ön Eleme | Galatasaray - OFK Belgrad | 29 Temmuz | 21.00 | Futbo

Hazırlık kampı maçlarını gordukten sonra içim pek ferah değil. Zorlanırız gibime geliyor. Transferlerde bitmedi. Sarp'lı Musa'lı orta saha ile Belgrad orta sahası arasında pek fark yoktur zaten. Gol yeme hastalıgımızda var. Allahtan ola ki kotu bir sonuç almasak evimizde. Takım zerre guven vermiyor.

Cevap: Avrupa Ligi 3.Ön Eleme | Galatasaray - OFK Belgrad | 29 Temmuz | 21.00 | Futbo

Bu takım Hollanda kampında oynadığımız mahalle takımlarına benzemez, en azından elimizdeki kadroyla güven verici bir oyun izleriz umarım.

Kazasız belasız sakatsız geçsin. Prekazi'yi daha içten kucaklayalım :)

Mustafa Sarp ve Barış ile başlamaz umarım.

bu maçta işimiz zor, allah'tan elimizde mehmet batdal var yoksa gol falan atamayız.

Renkdaşlar bu Belgrad maçı nedense beni korkutuyor,inşallah bir terslik yaşanmaz çünkü Sırp takımları pek çerez takımlar olmazlar..

Maça bilet aldım gideceğim inşallah..Ancak kötü bir süprizle karşılaşmaktan da korkuyorum

Ben rahat bir galibiyet bekliyorum.

gsofk.jpg

ultrAslan

Pino oynama ihtimali var mı bu maçta. İmzayı attıktan sonra Fransa'ya dönmüştü daha sonra fazla haber alamadım.

Bir de şu Mustafa ve Barış'ı gözünü seveyim oynatma Riijkard.

Maçı hangi kanal veriyor bellimi ?

Arkadaşlar cidden korkmanıza gerek. Mevcut kadro 3-5 pas yapsa maçı en az 3 farkla kazanır üstelik forvetsiz bile.

OFK - Zhodinov gibi Belarus liginde küme düşmek üzere olan sonuncu sıradaki bir mahalle takımını bile şans eseri eledi. Sırp takımı cidden bizim oynadığımız PAS ayarında bir takım. Rahat bir oyunla eleriz içiniz ferah olsun.

beyler ilk defa kapalı dışında bir tribünden izleyeceğim. eski açık alt mı? eski açık üst mü? yeni açık alt mı? yeni açık üst mü?? hangisinin daha iyi açısı vardır sizce? acil bir cevap bekliyorum,bilet almaya gideceğim..

Üst Alt