Avrupa Ligi 3. Ön Eleme | Maccabi Netanya 1-4 Galatasaray | Maç Sonucu - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa Ligi 3. Ön Eleme | Maccabi Netanya 1-4 Galatasaray | Maç Sonucu

Cevap: Avrupa Ligi 3. Ön Eleme | Maccabi Netanya - Galatasaray | 30 Temmuz

Şerefsiz İsraillilere acı bir yenilgi tattırmak gerek,as kadro çıkarırsa Rijkaard farka gideriz diye düşünüyorum.

Ortada irkcilik falan yapan yok zaten.Bende böyle düsünüyorum insallah sahaya gömeriz sunlari.Mecbur degilim ben Israillileri sevmeye.

İsrail 'de de lig başlamadığı için netanya tobol kadar diri olmayacaktır.Onlarda hazırlık dönemindeler. GS turu geçecektir .En büyük dezavantaj sıcak hava gibi gözküyor.

israil devletinin politikalarını sevmiyorum ama bizim maç yapacağımız adamlar israil askeri veya bakanı değil sadece sivil oyuncular ...

maçı farklı kazanıcağımızı düşünüyorum...

Biz sadece futbola odaklanalım kimle oynadığımız önemli değil. ;) Hangi ülke olursa olsun.

arkadaslar bu macı d-smartın vermeyeceği kesın mı ? diğer hepsine razıyım

İsrailliler hakkında kim ne düşünürse düşünsün ama kimse o stadda Filistin bayrağı fln açamaz, açmayacaktır, gereksizdir.

Siyesetin değil futbolun konuştuğu bir 180dk. olur inşallah.

yahu ha israil ha baska bi ülke maç yapıcaz sonucda:D ayrıca israilden de iyi insanlar cıkar mesela ami james :D:D

Galatasaray rakibi ciddiye alırsa fark atar. Netanya, Galatasaray'i zorlayacak takım değil. Yeterki futbolcular ve medya rakibi küçümsemesinler. Galatasaray'a başarılar diliyorum. InsAllah turu geçer.

Kazasız, belasız şu takımı da eleyelim, başımıza ne geliyorsa hep bu küçük takımlardan geliyor....

Üst Alt