Avrupa Ligi F Grubu | Panathinaikos 1-3 Galatasaray | 17 Eylül | Maç Sonucu - Sayfa 36 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa Ligi F Grubu | Panathinaikos 1-3 Galatasaray | 17 Eylül | Maç Sonucu

Cevap: Avrupa Ligi F Grubu | Panathinaikos 1-3 Galatasaray | 17 Eylül | Maç Sonucu

Gerçekleri tarih yazar tarihi de GALATASARAY

Cevap: Avrupa Ligi F Grubu | Panathinaikos 1-3 Galatasaray | 17 Eylül | Maç Sonucu

Yunus Emre kardeş aynen katılıyorum güzel puanlar vermişsin aşa yukarı aynı düşüncedeyim.Bu maçta özellikle Elano ve Baros ön plana çıktı tabi bjk maçında olduğu gibi Franco da iyi işler yaptı.

Türk'ün gururu GALATASARAY, SIRADAKİ GELSİN breee!!! :D

Tebrik Ediyorum Aslanlarımızı.Çok iyi oynadık.Kim En iyi herkes gördü =))

şimdi eve geldim..

Ya Rijkaard ı kınıyorum!!! ayıp yaa bir maçta heyecan yarat kardeşim ayıp değilm igelene gidene en az 3 atıtırıyon :))

Helal olsun Takıma - Hocasına

PANA ancak boş oynadı. tüm kontrol bizdeydi. Emre Aşık ın saçma dikme pasıar sonucu dönen 1-2 pozisyon dışında net 8 pozisyon var 3 gol var :)) daha ne olsun.

Adamlar 2-3 sene ŞL de süperler ama gel gör ki ezildiler.. !!

lider GS olacak bu kadro kasmadan 3 attı kasarsa herkes görür!!

ASlanlarımm.. ŞL sizin yeriniz.

Bizim takımın yaptığıda terbiyesizlik ayıp günah...

yav 1-0 yen de ayıp etme...:D

Stajer Hocalar yüzünden buradayız.Müthiş mutluyum bu gece.

Nedir bu Yunanli´larin bizden cektigi yahu?:)Durmadan geciriyoruz adamlara:)

Panathinaikos gercekten cok güclü bir takim..Atletico Madrid´in nasil zorlandigini biliyoruz. Cok pahali bir takim..Cisse´si,Leto´su, Gilberto Silva´si vs..Kadro olarak Avrupa´nin güclü takimlari arasinda..Bu takimi Yunanistan gibi cok zorlu bir deplasmanda eze eze yenmek büyük basaridir..Beraberlige raziydim acikcasi..Ama bu mac, cok kaliteli bir takim oldugumuzu ispatlamistir umarim herkese..

Ayrica Rijkaard seciminden doalyi yönetimi ne kadar tebrik etsek az..Bizi gururlandiriyorlar..Bu sene cok mutlu bi sene olacak..Bu senenin tadini cikaralim

Yenileceğimizi düşünüyordum.

Helal olsun Aslanlara..

Ben demiştim grupta her maçta 3 puan alacağız diye :D

Yani pana deplasmanı en zorlusuydu..gerisi gelecek :)

Eee Be rijkaard tamm kaliteli hocasınn da nedir bu baros sevdan anlamıyorumki kenarda Bomba gibi nonda var alsana oynatsana be kardeşim neyi bekliyosun oynatmak için barosun sacımızı basımızı yoldurmasını mı...Bu nonda diilmi bu sene her oynadığı macta gol atan ee ne bekliyosun bi futbolcudan başka... Artık Nondayı gör rijkard yeter artık...Geri herşey mükemmel :)

Takımımızla gurur duymamak elde değil..Benim beklediğim gibi bi sonuç tebrik ediyorum bütün takımı..Elano , Baros , Leo Franco'yu cok begendim inş üstüne kata kata devam ederler..Simdi Sıradaki...

maçtan önce skor 3-1 ilk gol elano dedim:D

iyiki varsın Galatasaray yoksa Türk'ün adı geçmeyecek avrupada

Eee Be rijkaard tamm kaliteli hocasınn da nedir bu baros sevdan anlamıyorumki kenarda Bomba gibi nonda var alsana oynatsana be kardeşim neyi bekliyosun oynatmak için barosun sacımızı basımızı yoldurmasını mı...Bu nonda diilmi bu sene her oynadığı macta gol atan ee ne bekliyosun bi futbolcudan başka... Artık Nondayı gör rijkard yeter artık...Geri herşey mükemmel :)

haklı olduğun noktalar var barosun kaçırdığı bazı goller mesela ama ilk golde nonda topu o kadar süratli taşıyablirmiydi yada önüne o kadar güzel alablir mi?

nonda beğendiğim bir forvet belki barosun atamadıklarını atacak ama belkide baros un girdği pozisyonlara bile giremeyecekti. bunu bilemeyiz ama rijkaard ın maclara ozellıkle deplasman da hızlı oynamak ıstıyecegımız bır macta baros la baslaması cok dogru.

Orta sahada Mustafa Sarp ve Mehmet Topal beraber oynamamali. Takim savunmasinda buyuk problem yasiyoruz o zaman. Ayhan bir an once geri donmeli. 3-1 aldatici olmasin.

Üst Alt