Avrupa Ligi | FC Sheriff 0-1 Fenerbahçe | Maç Sonu.. - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa Ligi | FC Sheriff 0-1 Fenerbahçe | Maç Sonu..

Cevap: UEFA Avrupa Ligi | Sheriff - Fenerbahçe | 1 Ekim | 20.00

Kasabanın Sheriff'i alır... Çocuk olur...

Kesinlikle Fener'i rakip olarak değil objektif olarak bakıyorum.Sheriff kazanır.Aynı şeyi Twente içinde demiştim.:DAma gerçekten Fener çok kötü.Sheriff yener bunları.

Bu kötü fener yenilebilir ama bireysel yetenekleri sheriff den daha iyi fenerin dolayısı ile fenerinde şansı var.Bence daum akıllık edip ilk 11e semihi koysa fenerin şansı dahada artar ama bu daum gulizarından vazgeçmez :D

Sheriff, Fener'i ciddiye alırsa galip gelir.

Yok "bunlar kendi sahalarında Twente'ye yenildi, bize rakip bile olamazlar!" derlerse beklenmedik bir puan kaybı yaşayabilirler.

Hayırlısı.

Ben ülke puanı falan anlamam valla feneri hiç bir maçta desteklemem umrumda olmaz maçları ama puan kaybederse içim huzur doluyor.:D

Bu hafta yine Uefa maçlarını oynayacağım iddia'da. Bu maç bankolarımdan birisi tıpkı ilk Fenerbahçe maçında olduğu gibi. Sheriff'e 1-0 çifte şans oynamayı düşünüyorum. En güvendiğim maç.

TSL deki gibi satış olmayacağı için fener en fazla beraberlik alır veya 1-0 kaybeder.

Forza sheriff!

Bu arada sheriffin kadrosunda genc bir zenci forveti varmis ;)

hattrick bekliyoruz Amath Diedhiou!! :D

Dua ediyorum Şeriff alsın maçı. Bugun bizimle dalga geçenlerin halini ondan sonra görmek istiyorum.

Beraberlik bekliyorum.Bu futbollarını sürdürürlerse yenilebilirler bile.Karşılarında Antalya gibi 90+4 de 11 kişi hucum yapıp 4 e 0 yakalacak takım yok.Gerçi dünya üzerinde böyle bir takım varmı bilmiyorum.

Takıma eşşek yüküyle para döktükten sonra Şerif'i yenemiyorsalar, zahmet edip kalan dört maça hiç çıkmasınlar!!

BALIMA Wilfred Benjamen | Zenci

DA COSTA Sergio Rafael | Zenci

DIEDHIOU Amat Andre | Zenci

MAMAH Abdoul-Gafar | Zenci

NADSON Jose Ferreira | Zenci

ROUAMBA Florent | Zenci

adamlarda zenci dolu bütün fenevlilere yeter ve artar bile :D :D :D

Üst Alt