Avrupa Ligi Gruplardaki Rakiplerimiz | Panathinaikos, Dinamo Bucureşti, Sturm Graz - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa Ligi Gruplardaki Rakiplerimiz | Panathinaikos, Dinamo Bucureşti, Sturm Graz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Avrupa Ligi Grup Kuraları | Bugün | 14.30

Bu sene Euro Lig Çeyrek finalin adı:

Galatasaray vs Fenerbahce

İçime öyle bir his doğuyor.Avrupa kupalarında eşleseceğiz,göreceksiniz:cool:

1. Torbadan: Werder Bremen, PSV, Hamburg, Benfica, Panathinaikos, Ajax, Steaua Bükreş

3. Torbadan: Farketmez

4. Torbadan: Farketmez

Nasıl bir nefret almış bizi ?:).

15 sayfayıda okudum bu kadar kin tutmak nefret beslemek güzel be :):D:D:.

Umarım Roma gelirde ödetiriz yaptıklarını ;).Görürler ozaman nasıl taraftar olunur.

Ama Emre gidemez İtalya'ya gittiği gibi tutuklanır ;):D.Ozaman yaşanan olaylardan dolayı :).

Valla tek istediğimi deplasman maçlarının güzel eğlenceli ve bizim yeneceğimiz şekilde geçmesini:).Ama bi İngiliz deplasmanına da gitmek istiyorum :):):):).

Umarım bizim için en hayırlısı hangisi ise o olur ;):).

1.steu bükreşti

2.GALATASARAY

3.fulham

4.sturm graz

böyle olunca biz 1. oluruz,2. fulham,3 steu,4 graz

kimin geleceği önemli değil, muhtemel rakiplerimiz düşünsün :) eminim hepsi dua ediyordur 2 torbadan Galatasaray gelmesinde kim gelirse gelsin diye

Dilerim en hayırlı olacak kura gelir. Birinci olursak ikincilerden biriyle eşleşmicez dimi bidaha kura çekilecek bilen var mı renktaşlar?

Valla torbalardaki rakipler şuanki takımımıza göre biraz "bank asya" ligindeki takımları andırıyor.Bir-iki takım haricinde bizi geçebilcek takım göremiyorum ancak elbette ş.liginden gelecek takımlarda olacak onlarıda gözardı etmemek lazım.Düzenimizi bozmaz ,çok sakatlıkda yaşamassak gerçekten uefa avrupa ligini kaldırabiliriz zira bu güç bizde var bu sezon.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt