Avrupa Ligi Play-Off | FC Levadia Tallinn 1-1 Galatasaray | GRUPLARA KALDIK! - Sayfa 38 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa Ligi Play-Off | FC Levadia Tallinn 1-1 Galatasaray | GRUPLARA KALDIK!

Cevap: Avrupa Ligi Play-Off | FC Levadia Tallinn 1-1 Galatasaray | GRUPLARA KALDIK!

Böyle bir maç olacağını bekliyordum. Halı saha, idman maçı gibi :)

Cevap: Avrupa Ligi Play-Off | FC Levadia Tallinn 1-1 Galatasaray | GRUPLARA KALDIK!

hocam ben şimdi maçı izlemedim elano naslı oynadı

İzlemeyenler için bende dahil Avrupa Kupasındaki akımlarımızın özetleri var şu anda. Kanal;

CNNTÜRK

Böyle bir maç olacağını bekliyordum. Halı saha, idman maçı gibi :)

Aynen bende öyle düşündüm ve çıkan kadroda aklımdaki kadroydu.

Ne tallin nede biz öyle fazla riske girmeden,antreman yapar gibi maç oynadık.Elano ilk yarı iyi ama ikinci yarı tutukdu,oda yormadı kendini.Konsantrasyonu ve tansiyonu düşük bir maçdı dolayısı ile ne şiş yansın ne kebab 1-1 bitti maç.

Oyuncuların ne yaptığı konusunda konuşmaya pek luzun yok zira burda analiz edilecek bir maç yapılmadı önemli olanda turu geçmekdi onuda yaptık..

Yedeklerden daha istekli bir oyun bekliyordum ama onlar da rölantiye aldılar maçı. Elano kalitesini belli edecek şekilde oynadı, zamanla takıma uyumu arttıkça verimi de artacaktır. Bu maçtaki sıkıntısı düşüncesini ve paslarını anlayabilen adam sayısının azlığı idi.

Aydın gene yanıltmadı beni, topuz ezme konusunda çok başarılı, hızla Netanya maçında yüklediği kredisini boşaltıyor. Sabriyi özellikle sola geçtikten sonra daha iyi buldum, maç genelinde iyiydi zaten, koştu, çabaladı, Nondaya güzel bir pas verdi, ayrıca güzel ortalar da yaptı denilebilir. Gerçi nasılsa gene görülmeyecektir Sabrinin olumlu yanları, Aydının saçma sapan ortaları görünmeyecektir ama gene Sabride kusur aranacaktır sanırım.

Serkan Kurtuluş ta bence verilen şansı iyi değerlendiren adamlardan biriydi, geçen seneye göre kendine güveni gelmiş, sağbek te her zaman hazır 3 adam olabileceğinin sinyallerini verdi bu maçta.

Beklentilerimizi karşılamasa da üzerinde çok durmamak gerekir bu maçın, kendi açımdan tek olumsuz yan oynadığım bahsin kaybıdır:D

ilk maçta tur neredeyse garanti ise arkadan gelen genç oyuncular varsa bu tür maçlar genç oyuncular için fırsattır...

alpaslanın hucuma katılması ve dikine oynaması gayet güzeldi.genç oyuncu zamanla zayıf yonlerini kapatacaktır.

işin güzel tarafı sahaya çıkan oyuncuların büyük çoğunluğu değişmesine rağmen sistemin değişmemesi aynı karakterde oynamaları..

sakatlıktan yeni çıkmasına rağmen mehmet topal harikaydı.isabetli uzun pasları, dikine ince pasları, defansif özelliği.bir kaç maç daha piştikten sonra takımın vazgeçilmezi olur.

Genelde hic tv izlemem anca spor progarmlari oldugu zaman ve maclar oldugu zaman acarim tvyi, kactane salak dizi var öyle yaa kactana salak programlar var sastim kaldim kim izliyor bunlari ? Bide 25.dk alparslan elanoya , elano topuk pasiyla nondaya nondada cok akillica barisa veriyor topu , baris kaleciyle karsi karsiya tam penalti noktasinin orda baris napiyor topun üstene basiyor yere düsüyor, bide barisa kazma diyincede caza aliyoz haa hayret birsey :asd:

sabri sol bekte sanki daha iyi oynadı.

yaf bu sabriyi cok elştiriyorum ama yinede seviyorum keratayı yeterki macta sacmalamasın.

nasıl bir enerji var bu adamda anlamadım gitti...

Takim cok iyi top yapti, yedeklerle guzel bir antrenman maci oldu gruplara kaldik tebrikler...Baska soylenecek soz yok.

Talinn'in nasıl bir kalecisi var öyle güreşçi gibi adam ya :D

Emre güngör neden ilk 11 e giremiyor anlaşılmıştır iyice.İlk yarıda her zaman olduğu gibi yine gereksiz bir faul yapıp sarı kart gördü.36. dakika da Emre aşığı geçen oyuncunun peşinden gidip kendi adamı bomboş kaldı allahtan Sabri yetişti.En önemli sorun burda.Nerede duracağını nerede kademe yapacağını bilmiyor fazla.

Yediğimiz golde yine kafa topuna çıkamadı.M.topalın tuttuğu adam attı ama diğeri de atabilirdi.Denizli maçında da hatasından golü yemiştik.Kafa toplarını da sürekli rakip oyuncular aldı

Sabri o kadar akıllı oynadı ki mükemmeldi.Topu müthiş oyuna soktu,açtı oyunu,asistler yaptı,kademelere girdi.

Elano da çok iyi oynadı

Serkan Kurtuluş aynı.Karşısında bir oyuncu var diye 30 dk lık oyunda bir sağ bek 100 kez geriye dönemez

Mehmet Topal pas atmasını bilmiyor diyenler attığı ters topları izlesinler.Çok geliştiriş kendisini.:asd:

Ben takımdan memnunum.Zaten yedeklerle çıkılan bir maçtı.Önemli olan gruplara kalmamızdı.Kalacağımız zaten belliydi.Tüm Aslanlarımızı gönülden tebrik ediyorum..:)

Yedekler verilen şansı o kadar iyi değerlendiremediler.

Mehmet Topal pas atmasını bilmiyor diyenler attığı ters topları izlesinler.Çok geliştiriş kendisini.:asd:

Mehmet Topal yalnızca kesici değildir ayağıda zaten iyidir. Pasları yerini bulur. Yani kendini geliştirmiş değildir o zaten böyleydi. En fazla Rijkaard ona arasıra ters pas yapmasını söylemiştir.

Sabri çok arzulu oynadı öyle ki birara "aferim Sabri" dediğimi farkedip garipsedim kendimi.

Üst Alt