Avrupa Ligi Play-Off | Galatasaray 5 - 0 FC Levadia Tallinn | Maç Sonu - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa Ligi Play-Off | Galatasaray 5 - 0 FC Levadia Tallinn | Maç Sonu

Cevap: Avrupa Ligi Play - Off | Galatasaray - FC Levadia Tallinn | 20 Ağustos | 21:4

Nikita Andrejev Servet'le Gökhan'a zor anlar yaşatabilir onun dışında hiç bir çekingem yok bir şekilde alırız bu maçı

Cevap: Avrupa Ligi Play - Off | Galatasaray - FC Levadia Tallinn | 20 Ağustos | 21:4

Defansta problem olur mu bilmem ama Ayhan AKMAN oynarsa orta sahada problem olacağını düşünüyorum.

kesinlikle ilk maçta işi bitirmek zorunda oğlu zorundayız.

Dün Brezilya gibi takım bile Estonya da 1-0 zar zor tesadüfi kazanabildi.

Adamlar inanılmaz agresif ve 11 kişi sağlam defans yapıyorlar.

4-5 oyuncusu da defans da sağ açıkları Lavidia takımının oyuncusuymuş.

Galatasaray isme aldanıp işi gırgıra almamalı. en az 3-4 fark atıp 2. maça sadece turistlik gezi amaçlı gitmeliyiz..

Estonya biliyo5rsunuz ki A Milli Takımımzdan da 0-0 ile 2 puan çalmıştı.

kısaca dikkat diyorum.

Bu adamlar bize çok zor gol atar adamların tek iyi yönü iyi kapanmaları erken gol atarsak farka gideriz +18diyorum =)

En iyi topculari Andreev Almeria'ya gitmis...

hangi kanal vericek acaba belli oldu mu?? levadia sert oynıcak gibi duruyor inşallah birini sakatlamazlar bence 3-1 alırız

İçerde bunları dağıtıp grupları kalmayı garantileriz. Takım oturuyor, bu ofans gücüne 90 dk.direnecek takım yok. Takımların gücü arttıkça direnme süresini biraz daha uzatırlar o kadar 10dk, 15dk, 20dk ama eninde sonunda çözülüp açılacaklar. Ondan sonrası zaten futbol şöleni olur bizim için.

Üst Alt