Avrupa Ligi Play-Off | Galatasaray 5 - 0 FC Levadia Tallinn | Maç Sonu - Sayfa 69 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa Ligi Play-Off | Galatasaray 5 - 0 FC Levadia Tallinn | Maç Sonu

Cevap: Avrupa Ligi Play-Off | Galatasaray 5 - 0 FC Levadia Tallinn | Maç Sonu

Galip geleceğimiz kesindi.

Bu sene kolay kolay yenileceğimizi sanmıyorum.Gökhan Zan bu maçta bile risk taşıyordu gerçi ama Rijkaard onun ne olduğunu görecek ve en yakın zamanda kesecektir.

.

arkdasım baska mac mı ızledın sen..macın en ıyı 2.adamıydı nerdeyse gokhan ya..bu kadar ön yargılı olmayın lutfen. servetede ılk geldıgınde neler dıyordunuz alın bakın sımdı nerelerde. gokhan F.R ıle gun gectıkte formunu ılerı sevıyeye cıkarıyo..bı arkadasımız yazmıs bende ona aynen katılıyorum..gokhan zan bjk de bıle en ıyı topunu oynadıgı vakıt bugunku gıbı hıc olmamıstı

Maçlara çıkarken 2-0 yenikmişiz gibi çıkartıyor takımı herhalde Rijkaard.

Bu muymuş Estonya liginde fırtınalar estiren takım ? senin fırtınan bize esinti gelir be tallinn.. Geçen sene Bellinzona maçlarında yediğimiz golleri hatırlıyorum da ön elemede.. Bu sene finalden aşağısı kesmez beni..

europa ligi gruplarında 1.torba şansımız varmı ?

şuan 76 takım avrupa ligi playoff larında bulunuyor. tur atlayan 38 takıma ilave olarak ş.liginden gelecek olan 10 takım ile toplam 48 takım olacak. 4 er takımlı 12 grup yapılacak. gruplar öncesi 4 taorba oluşturulacak.

biz şuan 76 takım arasında 18.sıradayız.

1 Werder Bremen (GER) 91.339

2 Villarreal CF (ESP) 80.853

3 AS Roma (ITA) 78.582

4 PSV Eindhoven (NED) 75.862

5 Shakhtar Donetsk (UKR) 74.370

6 FC Zenit St. (RUS) 68.525

7 Hamburger SV (GER) 67.339

8 SL Benfica (POR) 64.292

9 Valencia CF (ESP) 59.853

10 AFC Ajax (NED) 54.826

11 Steaua Bucureşti (ROU) 53.781

12 fenerbahçe SK (TUR) 52.445

13 FC Basel 1893 (SUI) 51.050

14 LOSC Lille (FRA) 47.033

15 Everton FC (ENG) 35.899

16 Club Brugge KV (BEL) 34.065

17 SC Heerenveen (NED) 33.826

18 Galatasaray AŞ (TUR) 33.445

19 FK Austria Wien (AUT) 31.565

20 S.S. Lazio (ITA) 26.582

21 Hertha BSC Berlin (GER) 26.339

22 AC Sparta Praha (CZE) 26.150

23 Dinamo Bucureşti(ROU) 25.781

24 AEK Athens FC (GRE) 25.633

ş.ligi playoffundan gelecek 10 takım arasında puan olarak bizden daha iyi durumda olan

Celtic FC (SCO) 40.575

Fiorentina(ITA) 42.582 veya Sporting (POR) 68.292

Atlético M(SPA) 41.853 veya Panathin (GRE) 56.633

Olymp Lyon(FRA) 91.033 (eğer Anderlet turu geçerse zor ama)

takımları da gelecek.(kesin en az 3 tane)

Olympiacos ve stuttgart tur atlayacağını varsayıyorum ki çok büyük süpriz yaparak onlarda avrupa ligine kalsalar bile 24. olarak yine 2. torbadayız.

febe için ise Sporting, Panathinakos veya olympic Lyon un herhangi biri Avrupa ligine kalırsa 13. sıraya inerek 2. torbaya giriyorlar.

Uefa'da gruplardan 2 takım mı çıkıyordu artık ?

O zaman 3.torba ve 4.torbadaki takımları da görmek lazım. Ayrıca 1.torbadaki takımlardan herhangi birini ASY'de kesin yeneriz diye düşünüyorum.

bu sen samiyen de bizi barça dahil yenemez hiç bi takım o kadar iddalıyım.kupada da finali oynayacağız.takım harika hava süper ve bu havanın bozulmasına izin vermeyecek daimi kılacak teknik kadro ve de süper bi yönetim var.ee un var şeker var o zaman helvada var:)

ALLAH nazarlardan saklasının takımımız muteşem top oynuyor.Ben ilerisi için dahada güçlü olacağımızı düşünüyorum.

Galip geleceğimiz kesindi.

Biz maçın başında tribünde muhabbet ederken Elano'nun 11'de olacağını düşünüyorduk ama onu ilk 11'e almayarak ne kadar haklı olduğunu gördük.Fizik olarak henüz zayıf durumda.

Baros'un penaltıdanda olsa gol atması onun ve takım için moral verici olsa gerek.

Oyunu onların sahasına yıkarak kanatlardan geliştirdiğimiz ataklarla pozisyon bulduk.

Her zaman olduğu gibi Kewell-Baros-Arda-Keita-Aydın oyunu yöneterek maçı kazandırmasını bildiler.

Bu sene kolay kolay yenileceğimizi sanmıyorum.Gökhan Zan bu maçta bile risk taşıyordu gerçi ama Rijkaard onun ne olduğunu görecek ve en yakın zamanda kesecektir.

Tribüne gelirsek , her zaman olduğumuz gibi iyiydik.Sadece Eski Açık'ta yakılan meşalelerden dolayı polisin bizden bir kaç kişiyi almak istemesi dışında olay yaşanmadı.

Kapalı ve Numaralı berbattı.Belirtmeden geçemeyceğim.

Görüşündür saygı duyuyorum fakat Gökhan Zan şuana kadar hiç bir maçta sırıtmadı..Gerçekten Servet ile çok güzel uyum sağladılar..

Üst Alt