AYD Ödülü Baydöner'in - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AYD Ödülü Baydöner'in

İskender adamdır esas.

Dönerin onuruyla, gururuyla oynadılar...Ana yurdunda benim dönerimin içine patates kızartması koydular.

Almanya'da neler yapmışlar neler... Berlin Doner Kebap - Spot wizerunkowy [2015] - YouTube

Oysa iskender öyle mi ? Hala otantikliğini koruyor elhamdülillah. Ama tabi iyi yapan yerde yemek lazım yoksa tereyağı diye margarini gezdirirler üstünde feleğin şaşar.

Bursa İskender de 2 kişi karnımız doyurduk 100 tl verdik 1 ay önce.İskender can da cüzdanın canı yok mu?

Dondurulmuş dönerden uyduruk bir yemek olan iskender yapan yer ve aldığı ödül.

Bu ülkede kalite önemli değil, yandaş olma ve marka olma önemli. Gerisi geliyor zaten. Baydöner'den sağlıklı biri bile yemek yiyince tansiyonu çıkıyor, o derece katkı maddesi bol sodyumlu fln malzeme kullanıyorlar.

Burada yazdıklarım hayal ürünüdür.

Cahil cahil konuşma. Antakya ne anlar dönerden?

Ankara dönerin merkezidir ama orijinal döner yapan yer sayısı 5 firmayı geçmez. Ankara dışında döner diye yediğiniz ürün bildiğin sıkıştırılmış baharatlı uydurma bir kıyma.
Tercih meselesi. Dediğim gibi Ankara dönerini hiç duymadım ama yakında Ankaraya gideceğim önereceğin mekan var mı

Levent'te Tadım Döner'i tek geçerim.

Otur adam gibi tadını çıkararak ye , etin tadını al.

Elbet biraz pahalı ama abartılacak kadar değil.

Cağ kebap olayına girersek en iyisini Artvin Ardanuç'ta yemiş biri olarak kıstaslarınızı alabilirim.

Tercih meselesi. Dediğim gibi Ankara dönerini hiç duymadım ama yakında Ankaraya gideceğim önereceğin mekan var mı

Şu an en iyi yapan yer neresi sence ? Veya çankaya civarında bildiğin iyi yer var mı ?

Ankara'da şuan en iyi diye sıralayabileceğim 4 yer var ilk başta.

İskitler bölgesinde Peçenek Döner

Gençlik Caddesi ve Çayyolu Düveroğlu Kebap

Etlik Özler Döner

Ulus Nazım Usta

Esat ve civarında bulunan Aspava'ları tavsiye eden çok olur, bence gitmeyin. Oralar sadece karnınızı ve gözünüzü çok iyi doyurmak için gidilecek yerler, lezzet olarak sıfıra yakınlar. Yağlı et seviyorsanız ilk tavsiyem Peçenek olacaktır, dikkat edin kredi kartı geçmiyor ve Cuma günleri kapalı.

Levent'te Tadım Döner'i tek geçerim.

Otur adam gibi tadını çıkararak ye , etin tadını al.

Elbet biraz pahalı ama abartılacak kadar değil.

Cağ kebap olayına girersek en iyisini Artvin Ardanuç'ta yemiş biri olarak kıstaslarınızı alabilirim.

En iyisini Erzurum'da yedim, mekanın adını hatırlamıyorum.

Ankara mamak'taki Erzurum Cağ kebabı da iyi.

En iyisini Erzurum'da yedim, mekanın adını hatırlamıyorum.

Ankara mamak'taki Erzurum Cağ kebabı da iyi.
Erzurum'da yeme fırsatım olmadı , o dönem yollarda terör vardı gidemedik ama eşim öncesinde uçakla çok gitti.Onun yorumuna göre Ardanuç daha iyi.

Vedat milor abimiz de benzer düşünüyor ama zevkler renkler tartışılmaz elbet..

Artvin Ardanuc Ersin Dede Cağ Kebabı | Vedat Milor NTV Tadı Damağımda programı 3 Ağustos 2012 - YouTube

Ankara'da şuan en iyi diye sıralayabileceğim 4 yer var ilk başta.

İskitler bölgesinde Peçenek Döner

Gençlik Caddesi ve Çayyolu Düveroğlu Kebap

Etlik Özler Döner

Ulus Nazım Usta

Esat ve civarında bulunan Aspava'ları tavsiye eden çok olur, bence gitmeyin. Oralar sadece karnınızı ve gözünüzü çok iyi doyurmak için gidilecek yerler, lezzet olarak sıfıra yakınlar. Yağlı et seviyorsanız ilk tavsiyem Peçenek olacaktır, dikkat edin kredi kartı geçmiyor ve Cuma günleri kapalı.

Aspavaların alayı fake zaten, haklısın 6-7 ay önce dürüm adana yemiştim köroğlu üzerinde olandan hakikaten kötüydü.

Ara sıra düveroğlu'ndan baklava alıyorum, bu sefer döner de patlatayım.

Biliyorsundur muhtemelen; ben de efsane prof sadık usta'yı tavsiye ederim, 100. yıl mahallesi bağlar caddesi üzerinde.

Son düzenleme:
Aspavaların alayı fake zaten, haklısın 6-7 ay önce dürüm adana yemiştim köroğlu üzerinde olandan hakikaten kötüydü.

Ara sıra düveroğlu'ndan baklava alıyorum, bu sefer döner de patlatayım.

Biliyorsundur muhtemelen; ben de efsane prof sadık usta'yı tavsiye ederim, 100. yıl mahallesi bağlar caddesi üzerinde.

Şu Esat caddesinden yukarı sağa dönüşte köşe de olan yer mi? Orası lezzet olarak iyi ancak aşırı kazık bir yer.

Düveroğlu'na yolun düşerse özellikle yemen gereken yiyeceklerden birisi de Antep Lahmacun'dur, Ankara'da daha üstüne iyi yapan yer görmedim.

Şu Esat caddesinden yukarı sağa dönüşte köşe de olan yer mi? Orası lezzet olarak iyi ancak aşırı kazık bir yer.

Düveroğlu'na yolun düşerse özellikle yemen gereken yiyeceklerden birisi de Antep Lahmacun'dur, Ankara'da daha üstüne iyi yapan yer görmedim.

Doğrudur fiyatları biraz pahalı, evet orası büyük kolejin paraleli.

Üst Alt