Aydınlar, Başbakan ile Görüştü - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aydınlar, Başbakan ile Görüştü

Cevap: Aydınlar, Başbakan ile Görüşüyor

michel-platini_1125045c.jpg

Caps benden yazı sizden.. ;)

Fenerliler adama Pla iti diyor. Oysa şu karizmaya bak, adam bildiğin reis. :yenieek:

başbakanım yalvaririm feneri düşürme engel ol sen bitir şu işi demiştir ne diyecekki

Başbakan zeki adamdır düşürme gibi şeyler söyleyeceğini hiç sanmıyorum

Başbakanımız Akıllı adamdır...

Kalkıpta düşürmeyin...

Feneri ligde tutun diye bir söylemi olmaz...

Olmamalıda zaten...

Bilgi vermiş olabilir son durum ile ilgili...

Yada alacağı kararları bildirmiş olabilir...

Belkide bir geçmiş olsun ziyareti olabilir...

Heryöne çekilebilecek bir durum var yani...

Umarım sonuncusu olur...

Cevap: Aydınlar, Başbakan ile Görüştü

Bu başbakanın devlet yönetmek gibi önemli işleri yokmuda 2 saatinin birisin bu şikecilere ayırıyor. Bakanı başka dert, Başbakanı başka dert, Meclisi bambaşka bir dert. Çoktan fb nin amatör kümeye düşmesi gerekirdi uğraştığımız işlere bak.

Normal bir görüsmeyse birsey demem, ama RTE eger Acun ve Ridvan görüsmesinden sonra bir talimat verecekse o zaman diyeceklerim olur. Ama TFF Baskaninin nasil bir yakinligi varki Basbakanla görüsüyor? Var bunun atlinda birseyler.

İçimden bir ses Başbakan'ın MAA'yı çağırdığını söylüyor.Ki her durumda özerk bir kurumun başkanı hangi gerekçeyle Başbakanı ziyaret eder?

Sanırım her iki tarafında halka açıklama yapma zorunlulukları var.Ama eminim bu da(!) geçmiş olsun ziyaretidir.

Ulan birilerine geçiriyorlar ama ama kime geçiyor onu bilmiyorum. Geçmiş olsundur tabi ne olacak Denizim ;)

İçimden bir ses Başbakan'ın MAA'yı çağırdığını söylüyor.Ki her durumda özerk bir kurumun başkanı hangi gerekçeyle Başbakanı ziyaret eder?

Sanırım her iki tarafında halka açıklama yapma zorunlulukları var.Ama eminim bu da(!) geçmiş olsun ziyaretidir.

yok yani, Bir ulke basbakani gidecek de bir spor "kurulusuna" diplomasi yapacak??

Yani Turkiye basbakani gidecekte Uefa "baskani" Platini ye "bizi dusurmeyin?" diye yalvaracak? kim inanir buna????

birsey olursa o da "bu konuyu uzatmayin yasalar ve kurallar ne diyorsa onlari uygulayin" diye bir uyari verir basbaskan, ki bunu da cok goruyorum.

bir ulke basbakani bu islerle ugrasmamasi lazim.

Sade bir görüsme olduguna inanmiyorum. Bunlarin derdi Fenerbahce olmus, ama ufak kulüplerin derdi ise para para para.

cemaatci bir arkadasdan aldigim bir bilgiyi size iletmek istiyorum dogru yanlis bilemem sadece bir bilgi:

dijitürk ün baski yaptigi biliniyor ya bu kimse düsmesin diye fln... basbakanda maa ya güvence vermis yazdan itibaren yayin hakkini ayni paraya trt alacak diye yani düsürebilirsiniz bu takimlari ... takimlara bunu ilet herkesi hazirla bu duruma ...

Üst Alt