Aydınlar çark etti: "Talimatlar çerçevesinde karar vereceğiz" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aydınlar çark etti: "Talimatlar çerçevesinde karar vereceğiz"

Cevap: Mali çark etti: Talimatlar çerçevesinde karar vereceğiz

"Durum çok vahim" diye belgeleri gördüğünü söyleyen kendisi değil mi?Dün de çıkıp elimizde kanıt yok dedi.Aziz Yıldırım'la hastanede ne görüştülerse artık orada olan oldu.Yalnız bugün vermediği cezalar yüzünden Türk futbolunun geleceğini katletmiş olabileceğinin farkında değil bu adam.

Sadece feneri Avrupaya gönderme egosu yüzünden

“Kişilerle kurumları ayırmak gerek. İtalya örneği veriliyor. Ancak İtalya’da kulüp sahipliği ve CEO’luk yapısı söz konusu. Türkiye’de kulüplerin sahipleri dernekler”.

O zaman başkanlık sistemini kaldırın...Ki fb en büyüğünden en küçüğüne başkanına itaat eden hatta tapan bir kulüp !

Bahaneye bakın !

“Kişilerle kurumları ayırmak gerek. İtalya örneği veriliyor. Ancak İtalya’da kulüp sahipliği ve CEO’luk yapısı söz konusu. Türkiye’de kulüplerin sahipleri dernekler”.

O zaman başkanlık sistemini kaldırın...Ki fb en büyüğünden en küçüğüne başkanına itaat eden hatta tapan bir kulüp !

Bahaneye bakın !

konuştukça batan battıkça cırpınan bir kukla mali

Bahaneye bakın !

Şike yapan düşürülür diyor yasada. Derneklerle yönetiliyoruz, İtalya'dan farkımız var diye bir ifade göremedim ben. :confused: :asd:

Bu adam resmen tarafını belli etti..

6 ay bile çok bunlara..

Kararları ne olursa olsun yönetimden uzaklaştırılmalı..

Bunlarla sürecek bir dönem düşünemiyorum..

İstemeye istemeye düşme kararı verdiğini düşünün,

Acısını çıkarmak için her türlü yolu deneyecek bunlar :mad:

Niye İtalya'da ki takımların sahiplerinden örnek veriyorsunuz ki.

UEFA klüp başkanı yada yöneticileri ile takımın sahipleri arasında ayrım yapmıyor ki.

Hem öyle bile olsa Aziz Yıldırım fenerbahçeyi babasının malı gibi yönetmedi mi,tek başına diktanın hakim olduğu bir yönetim sürmedi mi?

Bu adam oldukça aklı selim bir açıklamasına rağmen,bir takıma hakaret ve suçlamalarda bulunmayan benim başkanıma "fırsatçı" diyen kurumun başında mı ?

...Başında !

Neden gocunuyorsun da son derece makul bir açıklamaya karşın dişlerini gösterdin M.Ali Aydınlar ?

fb'yi aklarken, GS'yi karşına aldın (kurumsal)

fb'yi aklarken Türkiye'deki fb taraftarı dışındaki tüm taraftarları karşına aldın...

Yani GS'nin gücünü yabana attın !

bu adamı kim buralara getirdi ya. gerçekten boş konuşuyor. Söyledikleri resmen insanlarda kaos yaratıyor.

Ama her zaman dediğim gibi kurallar neyse ya seve seve ya zorla uygulatırlar.

Herkes marka değerinden bahsediyor, ahlâki değerleri sıfırın altına inmiş haberleri yok.

Bu Mali savcıya görüştükten sonra ''Belgeler, deliller çok ciddi hemen karar vereceğiz.'' dedi. Aziz Yıldırım 'ı ziyaret ettikten sonra ''Elimizde belge yok, kararı sonra veririz lig normal başlayacak.'' dedi.

*Adam haplı beyler*:005:

Cevap: Aydınlar çark etti: "Talimatlar çerçevesinde karar vereceğiz"

Herkesi salak, kendini de akilli saniyor bu karektersiz.

biz ayni durumda olsak 1 dk. beklemeden düsürürler.

temiz adil bir federasyon istiyoruz.

Kişisel kanaatiymiş. Gel ben sana kişisel kanaatimi göstereyim. :mad:

dansöz akşam öyle sabah böyle yemeyiz git aşığı olduğunun eziklerin başkanı ol oraya daha çok yakışırsın

Üst Alt