Aydınlar Herkesi Topa Tuttu! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aydınlar Herkesi Topa Tuttu!

Cevap: Aydınlar Herkesi Topa Tuttu!

Kendi agzindan hic birsey duymadik, herseyi yalanlar sonra. Bu adam yalan makinasi.

akşam telegoldeki konuşma kendi sesiyle verilmedi. yarın öbür gün ben böle bişi demedim telegol yalan atıyo derse ve ulueren o konuşmayı kaydetmediyse(kaydetsede etmedeim diyebilir) kimse bişi ispat edemez. bunlardan beklenirmi bence beklenir

Cevap: Aydınlar herkesi topa tuttu!

Aydınlar çok fotojenik bi adam

bknz

01_d.jpg

uyuyo la herif :D

Adam bu sene ne dediyse tersini yaptı. Sezon ertelenmeyecek dedi, ertelendi. Süper Şike kupası oynanacak dedi, ertelenmesini bırak, hatırlayan yok. Delil yok dedi, çarşaf çarşaf delil çıktı. İddaaname açıklandıktan sonra dedi, bu sefer sezon sonuna kaldı. Şimdi küme düşürme cezası iptal edilmeyecek diyor. Keşke o madde değişecek deseydi de, biraz umudumuz yeşerse.

Adam bu sene ne dediyse tersini yaptı. Sezon ertelenmeyecek dedi, ertelendi. Süper Şike kupası oynanacak dedi, ertelenmesini bırak, hatırlayan yok. Delil yok dedi, çarşaf çarşaf delil çıktı. İddaaname açıklandıktan sonra dedi, bu sefer sezon sonuna kaldı. Şimdi küme düşürme cezası iptal edilmeyecek diyor. Keşke o madde değişecek deseydi de, biraz umudumuz yeşerse.

Öyle deseydi varya ne anası ne avradı kalırdı adamın.. :)

FB nin düştüğü günü Türk Futbolunun temizlendiği gün olarak Kıbrısta ve Türkiye'nin Yabancı ülke temsilciliklerinde kutlanmasını öneriyorum :D :D :D

Üst Alt