Ayhan Akman: "Biz ayrıldığımızda Başakşehir'in 1 puan gerisindeydik" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ayhan Akman: "Biz ayrıldığımızda Başakşehir'in 1 puan gerisindeydik"

Tudor kalsaydı Kayseri deplasmanında kaybetmiş, Fener’e yenilmiş ve TS ile max berabere kalmış ve dolasıyla yarıştan kopmuştuk. Herif Ndiaye-Fernando orta sahası varken gelenden gidenden 4-5 yedi. Tartışmak bile komik bunu. Tudor hoca moca değildi, sadece ilk 8 hafta bir hava yakalayıp götürdü o kadar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Rodriques de kadro disiydi su anda

Ulan sadece Bjk ve Basak'a verdiginiz ikili averaj yuzunden bile konusmamaniz lazim.Hala kritik maclar oncesi vır vır vır.

Tudor kekosu olsa Aykut bile Kadikoy'de en kotu 2 farki dosemisti bize.

Geçen seon

Başakşehirden 4 tane ye
Ts'ye yenil
Fb'ye içerde yenil
Bjk'ye içerde yenil

Sezon başı osterdursun rezaleti
Başakşehir 5 1
Bjk rezaletin rezaleti oyun 3 0
Ts ye karşı kepaze oyun 2 1 yenilgi

Bunlara rağmen tudoru taşlamayan taraftar fazladan 1 2 yenilgide taş atacak ha öyle mi bırakın bu işleri farklıyım ben demek için terimi kullanmayın gidin başka konularda konuşun.

yok be üstad, ben farklı olmak için yazmıyorum. Gelmeden önce eleştiriyordum. Şimdi eleştirmiyorum açıkçası. Olanı yazıyorum. Terim'i 2. geldiği dönemden beri sevmiyorum. Ama bu sene destekleyeceğimi söyledim ve destekliyorumda. Ayhan'ı gram sevmesemde bu söyleminde haklı bence.

PS: . Geçen seneki maçları kıstas almak yanlış. Bu senekilerde de BJK maçında delirmiştim sadece, Başak maçında ve Fener maçında hakem katliamı vardı. Skor olarak bakarsakta, Galatasaray'a en ağır yenilgileri yaşatanda Terim'dir zamanında. Bu yüzden skordan ziyade genele bakmak lazım.

Üst Alt