Ayhan Akman'dan Sneijder Yorumu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ayhan Akman'dan Sneijder Yorumu

ayhan_akmandan_sneijder_yorumu_h9654.jpg

Galatasaray'ın eski kaptanı Ayhan Akman, Sarı-kırmızılı ekibin Hollandalı yıldızı Sneijder ve hafta sonu oynanacak derbi hakkında konuştu.

Haberin Devamı GSC Portal'da

ayhan bey yapmayın zamanında siz de alakanız olmamasına rağmen solda oynadınız necati-hakan-ümit-hasan 2li forvet oynasın diye, sneijderin halinden en iyi sizin anlamanız lazım

"Sneijder , dünyanın en iyi orta sahalarından biri"
"Galatasaray Sneijder'siz çok daha iyi oynayabilir"

Bu iki cümleyi söyleyen aynı adam. En yakın sağlık kuruluşuna gitmesini öneririm sayın Akman'ın.

Şu " Sneijder gitsin yeaaa.Zaten bir ton para alıyor. Hem maddi olarak rahatlarız" diyenlere lafım;

Bilmiyorsun ki Sneijder'ın gönderilme sebebi aslında maddi falan değil.

Hedef küçültmek. Yani geri adım atmak,vites düşürmek...

Yani öyle Real ile ManUtd ile eşleşmeleri hele hele tur geçmeleri rafa kaldırmak. 70lerin 80lerin Türk Futboluna dönmek.
Eğer sahip olduğun bir değeri göndermek için uğraşıyorsan demek ki sen o değere layık olmadığını düşünüyorsun

Peki o zaman sorarım sana;

Hangi yüzle hakemi eleştireceksin.
Hangi yüzle TFF ye tepki göstereceksin.
Hangi yüzle hocaya şunu oynatmadın şu sistemle oynamadın diye kızacaksın.

Hangi yüzle....

Sen baştan pes ediyorsun.

Öyle tribünde " Lay lay lay en büyük Cim Bom " diye bağırmakla Cim Bom en büyük olmaz !

Sen büyümek yerine küçülmeyi seçiyorsan hangi yüzle bağıracaksın tribünde.

Sen hala 2 yıldır sahada gezinen Selçuk'a güvenip "Sneijder gitsin" diyorsan sana Selçuk müstehak Hatta fazla.

Senin gibilere Sarplar, Eraylar, Mehmet Battallar bile fazla...

Çünki sen daha Galatasaraylılığın ne olduğunu bile anlamamışsın...

NOT: " Lafım öyle diyenlere. Yanlış anlaşılmasın ;) "

Yönetim'de iki gram akıl varsa bu adamı satmaz.

Sebebi ise çok.

1. 12 yıl bu tarz bir oyuncu bekledik.

2. Giden iyi oyuncuların yerini çok uzun yıllar dolduramıyoruz.

3. Sneijder giderse Selçuk, Burak, Olcan, Semih gibi performansı düşük seyreden isimler oynadıkları ilk maç çok fena ıslıklanırlar (ben ıslıklamam ama küfür eden, ıslıklayan çok olur onu da biliyorum)

Üst Alt