Aykut Kocaman'dan şok iddia! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aykut Kocaman'dan şok iddia!

Cevap: Aykut Kocaman'dan şok iddia!

bende imza attim 'we want clean football' bildirisine.. eger bu iste bizim bir payimiz olduysa ne mutlu bize.. sizde eger azicik onur varsa bank asya'ya gider aklanir tekrar gelirsiniz superlige sayin kocaman.. onun disinda soylediklerinize sadece guluyoruz.. :D

futbolcuykende ayniydi bu cok kivirirdi dönekti hic sevmezdim,adamdaki piskinlige bakin benim yaptigim hirsizligi neden ihbar ettiniz diyor acikca.sen degilmidin konya sporda isyan eden bunlara sen deilmidin yine bir ***** macindan sonra artik bu oyunlara tehammülüm yok istifa ediyorum diyen...

Ulan dangalak herif ne bekliyodun şike yapın sonra ne desin millet aferin mi desin zeytinyaglıkta sınır tanımıyorlar

hele şükür kafası basmaya başlamış.

oldu hem şike yapın hemde bişey yokmuş gibi devam edin.

daha şampiyonluğunuz alınıp 2. lige düşeceksiniz.

Bende yolladım ve çokta mutluyum. Vicdanende çok rahatım.

Aykut efendi büyüklük öyle işkembeden sallamakla olmuyor. Biz olmazsak lig olmaz, digitürk batar, anadolu kulüpleri iflas eder diye sallamakla büyüklük olsaydı siz büyüktünüz. Büyüklük lafla değildir. Büyüklük milyonlarca taraftarın adaletsizlik karşısında tek yürek olup, UEFA nın dikkatini Türkiye'ye çekmesidir. Biz boşuna demiyoruz BÜYÜK GALATASARAY TARAFTARI diye...BÜYÜK GALATASARAY TARAFTARI gücünü bir kez daha gösterdi...

Evet Biz yaptık Kötülüğe pisliğe son vermek isteyen bir avuç temiz ve yürekli insanlar ve çok mutluyuz ki avrupa kupaları sizin gibi pisliklerden kurtuldu devamıda gelir umarım :D

Mal ya. Efendi gorunumlu cirkef insan. Yapmadik diyeceginize, ya ne guzel gizliyoduk ne mail attiniz diyosun. Harbi mal bu adamda tum fenerliler gibi.

Nerden nereye :)

319461_210285549029643_200663583325173_582490_3492127_n.jpg

Üst Alt