Aynalı Tahir | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aynalı Tahir

99 yılı filandı sanırım, üsküdar’da çekimlerine denk gelmiştim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

O dönem 1 yasinda bile değilmişim abim hep anlatir sicacik odada izlerdik sen bebeydin diye. Sonra büyüyünce bastan sona full izledim. İlk ve ikinci sezon çok başarılı ama sonra tahire öldü süsü verilmesi, sonra Arif kilislinin tahir olarak girmesi falan sacmaydi cok.
Yinede dönemin başarılı dizilerinden denebilir

SM-J710FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

o degilde; aklima geldi.. büyük ihtimal 97/98 sezonuydu, sampiyonlar liginde biz ve besiktas ülkemizi temsil ediyordu. star tv de alisanin bir sarkisi dönüyordu arada sirada. klibinde Galatasaray formasi ve besiktas formasi giyiyordu.. hatirlayanlar varmi? :D

Buna dair hatırladığım tek şey İkinci Bahar ve Yılan Hikayesi'yle birlikte Perşembe günü yayınlanmasıydı. Aksiyon ve dramayı çok iyi sentezlediğimiz günlerdi, Alişan'ın başrol olduğu diziyi izleme ihtiyacı hissetmiyorduk. Ama Erkan Petekkaya olunca aklıma prime Okan Yalabık ve daha da prime Gamze Özçelikli Serseri miydi neydi, o dizi geldi. Daha izlenebilir bir yapımdı diye hatırlıyorum.

Tahir zahir koçla makara için açılmış bir konu ama bir kaç kelam edebiliriz.:cry:

Aynalı Tahir'in dönüşünün bir fragmanı vardı o bayağı gündem olmuştu. Erkan Petekkaya'yı(kadir) ikinci plana atıp öldürüp uyduruk bir aynalı tahir çakması ortaya attıklarında dizi herkes için bitmişti. Gerçi tahir o kadar çok ölüp dirildi ki dizinin şirazesi iyiden iyiye kayıktı. Aslında 2001'e kadar millet bu dizide bir pok olmadığına nasıl uyanamadı da bu denli manyaklaşıp tutulup izleyebildi hayli ilginç bir tez konusu. :asd:

Birde Tilki Ekrem karakteri efsane ötesidir. :asd: Ve tabi unutulmaz karakter Sedef(yeşim büber)...

ilk sezonlarını izliyorduk. tahir yüz kere ölüp dirilmişti.

aslında ölmediğini de şöyle sahnelerle çekiyorlardı; genelde ekibin diğer üyeleriyle günlük olayların dedikoduların kritiğinin yapıldığı dağ başı gibi bi yere gidip ateş yakıp içerlerdi falan. bu sırada tahirin sadece ayakları görünürdü veya sırtından gösterirlerdi :) üç beş bölüm tamamen ortaya çıkardı. başka bir oyuncu oynamıştı zaten.

Üst Alt