Aysal: ''Başkanlık için tek şartım mali tabloyu görmek!' - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aysal: ''Başkanlık için tek şartım mali tabloyu görmek!'

Cevap: Aysal: ''Başkanlık için tek şartım mali tabloyu görmek!'

Şuan hala daha Başkan Polat..Ünal Aysal'da Başkan varken adaylığını açıklamayacağını söylemişti..

NOT: Adamın parasından banane yeterki güçlü yönetim kursun..Bİzleri ezdirmesin..Yalan söylemesin.Yeter...

ya bu adam 10 tane patron diyorda bir yönetimde 10 tane patron olursa o yönetim karisir.

mesela fenerbahce de kac tane patron var?

adamlar mali acidan bizden üstün.

ya bu adam 10 tane patron diyorda bir yönetimde 10 tane patron olursa o yönetim karisir.

O toplanan 10 kisinin hepside öncenden basarili bir sekilde grup icinde calistiysa sorun cikmaz.

O toplanan 10 kisinin hepside öncenden basarili bir sekilde grup icinde calistiysa sorun cikmaz.

unal aysal ile adnan ozturk un daha once grup icinde calistigini hic sanmiyorum.

aynen dedigin gibi daha once calistiysalar birlikte tabiki bir sorun olmaz.

Fener´de baya patron var. Hepsi de felaket zengin bakma sen. Aziz Yildirim, Ali Koc, Nihat Özdemir para icinde yüzüyorlar zaten. Digerleri de patron diye biliyorum.

unal aysal ile adnan ozturk un daha once grup icinde calistigini hic sanmiyorum.

aynen dedigin gibi daha once calistiysalar birlikte tabiki bir sorun olmaz.

Bu iki adam hic grup icinde calismadiysa nasil sifirdan böyle büyük isimler olmayi basardilar ?? Basarinin sirri ekip isidir. Tek basina bisey yapamazsin.

13.2.2009_unal-aysal.jpg

Bu iki adam hic grup icinde calismadiysa nasil sifirdan böyle büyük isimler olmayi basardilar ?? Basarinin sirri ekip isidir. Tek basina bisey yapamazsin.

tek basina birsey yapamazsin ama tanimadigin biriyle de birsey yapamazsin.

takim oyunu bu,mesela takimdaki futbolculaer birbirini tanimiyorsa basari gelmez.

yönetim icinde aynisi gecerli.

takim oyunu bu,mesela takimdaki futbolculaer birbirini tanimiyorsa basari gelmez.

Hepsinin ortak noktasi Galatasaray olduktan sonra sorun cikmaz. Zaten cogu kisi birbirini taniyordur, tanimazsa da tanisirlar. Bu büyük bir sorun degil.

Iste burada lider farki ortaya cikar. Iyi bir lider/baskan bu beraberligi saglar.

"O 60 sayfayı okusunlar"

Galatasaray'da adı başkanlık için en çok geçen isim olan Ünal Aysal'ın başkan adaylığı konusunda yaptığı sürpriz açıklamaya Ligtv.com.tr aracılığıyla yanıt geldi: "Lütfen o 60 sayfayı okusunlar"

Aysal'ın CNBC-e Business Dergisi'ne verdiği röportajdaki "Galatasaray Başkanlığı için tabloyu net görmeniz lazım. Galatasaray'ın mali doneleri net değil. Gerçekten ne kadar borcumuz, ne kadar alacağımıoz var, bunu göremiyoruz" sözlerine yanıt gecikmedi.

Konuyla ilgili olarak Ligtv.com.tr'ye konuşan Galatasaray Yöneticisi ve Muhasip üyesi Taner Aşkın, Mali Genel Kurul'da değıtılan kitapçıkta heryeşin açık ve net yazdığını söyledi. 425 sayfalık kitapçığın 60 sayfasının bilançolardan oluştuğunu belirten Taner Aşkın, Aysal'a tepki gösterdi.

"Ellerindeki kitapçığı incelemeden konuşuyorlar. 60 sayfalık bilanço verdik. Orada herşey var. Lütfen 60 sayfayı okusunlar. Bu bilgilerde bir yanlış, bir hata olamaz. Zaten herşey bağımsız denetim firmaları tarafından da denetleniyor" dedi.

neyine rahat olacağım kimdir unal aysal ? daha tek bir gün yöneticilik yapmamış biri !

türkiye'den çıkmış en önemli iş adamlarından birisidir. bir gün bile yöneticilik yapmadığını iddia etmek cahilliktir.

bu adam neyi var neyi yoksa sıfırdan yaratmış. galatasaray'da benim diyen yöneticiyi cebinden çıkarır.

abdürrahim albayrak müstahak size. ne de olsa onyüzbin yıl yöneticilik yaptı. o daha iyi yönetici.

Üst Alt