Aysal: "Demba Ba'dan İyisini Alacağız" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aysal: "Demba Ba'dan İyisini Alacağız"

Cevap: Aysal: "Demba Ba'dan İyisini Alacağız"

arkadaşlar 25 Haziran transfer in son günü değil biraz fazla sabırsız olmuyor muyuz biraz bekleyelim demba ba dan daha iyi demişse vardır bir bildiği yapar Allahın izniyle bekleyelim 25 ine fazla kalmadı 1 hafta sonra herşey netleşir şu anda 3'ü kesin gibi Dany,Umut ve Assaidi(yalnız4-5 maçını canlı izledim arkadaşlar büyük vaad olmasın ama yeni ribery miz olabilir gördünüz mü bilmiyorum tweente maçında destan yazdı kahramanlık yaptı basbaya 90 dk izledim maçı 3 gol 2 asist :akansular: maç 2-5 bitti:tiphat:)

Maşallah başkan dediklerini yaparsa taraftarın gazını yine ustalıkla alır.

Başkan seni seviyorum, 1 sene öncesinde yığınla dert dolu enkaz bir takımı alıp, neredeyse nokta atış transferler ile, şampiyon bir takım yarattın, bazı talihsizlikler olmadımı evet oldu zaten başkan bunu kendi ağzıyla söylüyor, "acemilik" olarak. Ama başkanım keşke tarih falan vermeseydin, futbol dünyası bu, her an her şey değişebiliyor. :n:

Yabancı oyuncu bulmak zor değil, biz önce Hamit, Burak, Töre'yi halletmeliyiz.

Heleki forvet almak daha kolay, kanat-bek için hangi adam doğru öteki oyunculara bağlı değişiyor ama forvet formda olsun, dinamik olsun yeter.

İşte başkan burada yanlış yapıyor. Önce beklentiyi yükseltiyor. Millet burda nöbetlerde geceliyor iyi isimler üzerinde..

Sonra da çat diye piyango bi adam alıyorlar, herkes hayal kırıklığı içinde..

Drogba->Adebayor->Necati

Shakiri->Hamit->Riera

Yazik günah ya, insanlar burda Star gelcek diye heyecanlaniyorlar. Bu ibne Fenerliler de Gayt alip havalara giriyorlar

demba ba nın iyisi nedir ya,higuain,adebayor falan gelecek diye ümitleniyor insan,eğer öyle bir adam gelirse de türkiye ligini oynatmasınlar,otomatikman şampiyonuz demek olacak

Başkan hala geçen seneden Forlan transferinden ders çıkarmamış. Iddialı açıklamalara devam ediyor. Umarım tükürdüğünü yalamak zorunda kalmaz.

başkanın bu konuşması gerçekse biz başka forvet beklemeyelim. neden diye sorarsanız, demba ba dan iyisi drogba, ibrahimoviç, hulk falandır, onlarıda alamayacağımıza göre... demba ba dan iyisini bulamadık diyecek, zaten elimizde baros, umut-elmander, necati gibi 4 yıldız!!!! forvet :D var diyecek. kötümsermiyim? hayır, ben bu röportajdan bunu çıkarttım.

Berbatov diyoz Milito diyoz Dzeko diyoz fenerliler halaeeeee kuyt diyoea.dgsjlsj.

demba ba iyisini almakta zor bişey yokki. sorun ilk de hangi yabancıyı kesicez.??

eğer gerçekten iyi bir forvet alıncaksa yakalım heryerii...

drogba-dzeko-suarez-berbatov-adebayor derim. bunlardan birini almadıktan sonra gerisi palavra.

bu sözlerle direk forvete odaklanırsın ama yerli oyuncularıda almak gerekli. 1 hafta içinde 4-5 oyuncu ile anlaşmak dünyada olmamış bir şey :)

drogba-dzeko-suarez-berbatov-adebayor

sunlardan biri gelsin aynen yaw

Üst Alt