Aysal: "Demba Ba'dan İyisini Alacağız" - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aysal: "Demba Ba'dan İyisini Alacağız"

Cevap: Aysal: "Demba Ba'dan İyisini Alacağız"

Haberde gözüme çarpan yer Terim, Demba Ba'yı istiyor ama Sn. Aysal ''daha iyisini alacağız'' diyor.

Hani çocuk, velisinden bir şey ister de veli geçiştirmek için '' daha iyisini alacağız'' der ya aynen o geldi aklıma.

Hiç bir şey bilmediği halde konuya hakim olmak isteyen görünce şu söz geliyor aklıma.

''Sen bilirkişimisin, sen uzmanmısın, sen kimsin ?''

7500. kere de olsa söyleyim Fatih Terim isterse alırız demedi, teknik ekipten öyle bir talep yok dedi. Ayrıca bu açıklamalara da pek inanmıyorum çünkü haberin kaynağı belli. Başkan bir açıklama yapacaksa bıraksın transferi Mahmuti'yi anlatsın bize.

Farklı şey mi bunlar?

İlk haberde teknik ekipten böyle bir talep yok. Olursa alırız dedi.

Bugün de Demba'yı ilk Terim önerdi diyor. Tabi haber doğruysa.

Mahmuti'yi anlatcak yüzleri yok.

Millet ne hayallere dalmış. :) Arkadaşlar su yazıyı ıyı okuyun gözunuzu seveyım ya :) Ben yalan haberım dıye bas bas bagırıyor.

Yazı da denıyorkı Demba ba yı atih Terim önerdı , Bir sonrakı cumlesınde alacagımız ısım Demba ba olamazdı denıyor. Fatih hoca alınabılır raporu verecek bı oyuncu hakkında bı baskasıda o oyuncuyu begenmeyıp olamazdı zaten dıyerek kucumsıcek. Oyle bı dunya yok :)

Öyle bir dünya var, Terim Suarez'i istediğimi kaç söyledim demişti, Başkansa 3-4 milyonluk topçuya 15 milyon istiyorlar.

Yani Hoca bu paraya değer diyor, Başkan (thanks to Tulun) beğenmiyor.

25 Haziran'da uyumak yok. Transfer bitsede 25 Haziran'da aciklanacak galiba, bekletecekler. Imza Töreni falan güzel bir gövde gösterisi bekliyorum. Okadar konustuktan sonra tökezlemeyiz insallah. Demba Ba'dan iyisini alacagiz diyorsun da sanki Ibrahimovic'i alacan baskan ?

25 Haziranda kesin olarak hepsini açıklayacaktı,şimdi oran %90 a inmiş.Her zaman destek oldum ama şu açıklamalarıyla hepimizi strese sokuyor.

1-Hasan Şaş

2-Ümit Davala

3-Scott Piri

4-Zabri

5-Necati

6-Dany

7-Umut

Büyük imza günümüz.

25 Haziranda kesin olarak hepsini açıklayacaktı,şimdi oran %90 a inmiş.Her zaman destek oldum ama şu açıklamalarıyla hepimizi strese sokuyor.

1-Hasan Şaş

2-Ümit Davala

3-Scott Piri

4-Zabri

5-Necati

6-Dany

7-Umut

Büyük imza günümüz.

Öyle olucak hakkaten transfer değilmi bunlar diyede pişkin pişkin anlatıcaklar....

Yahu bu işi bi sefer düzgün yapın

Başkan şu son zamanlarda akşam yürek yemiş buraya gelmiş tarzında açıklamalar yapıyo...

bonservissiz kim var berbatov. biraz mantıklı düşünürsek demba ba dan iyi olacak bedava adam berbatovdur.

Demba Ba, 2. sinif striker. Muhtemelen alinabilecek en iyi golcüdür. Neyi, kimi, ne icin bekliyorlar veya vazgecmis durumdalar, anlamak mümkün degil.

1. sinif striker derken benim aklima; Adebayor, Vucinic, Higuain, Benzema vs. gelir.

Bunlarin hepsi imkansiz. Vucinic'i zorlarsan, 10% sansin olur. Gerisi nafile.

Demek istedigim, 'Terim, Baba'yi istemedi' diyip bizi kandirmasinlar. Terim deli mi Baba'yi istemeyecek? Hadi ordan. Yönetim bi isler ceviriyor yine, (Assaidi örnegi) bakalim hayirlisi.

demba ba'yı alamadık demiyorda bize yakışmazdı diyor tövbe estağfurullah ya..

Milliyet haberine de bu kadar çabuk inanıldığını görmedim. Bu ülkede atıp tutmaya ceza yok diye bazen röportaj oluyor ama araları kendileri döşüyorlar.

Bu kadar sabreden taraftar başkanına atıp tutmadan Temmuz başına kadar sabreder.

Öyle bir kafadasınız ki sanki bütün takımlar transfer yapmış,herkes transferini bitirmiş biz geç kaldık.Bir etrafınıza bakın önce işkembeden atıp tutacağınıza.

yav nıye yonetıme atıp tutuyorsunuz hemen..hersene tum transferler hazıranda bıtıyordu da sankı bıtek bunlar yapmadı..25 hazıran demesı tarıh vermesı yanlıs buyuk ıhtımal 25 hazıranda bıtmıcek transferler ama ılk kamp donemıne yetısır rahat olun bıraz...

dany ve umut kesin olarak tamam, assaidi de büyük ihtimalle alınır. geriye melo ve bir golcü transferi kalıyor. aslında 25 hazirana kadar çok rahat bitirilebilir ve bu 5 oyuncuya arena'da bir imza töreni düzenlenilebilir.

Milliyet haberine de bu kadar çabuk inanıldığını görmedim. Bu ülkede atıp tutmaya ceza yok diye bazen röportaj oluyor ama araları kendileri döşüyorlar.

Bu kadar sabreden taraftar başkanına atıp tutmadan Temmuz başına kadar sabreder.

Öyle bir kafadasınız ki sanki bütün takımlar transfer yapmış,herkes transferini bitirmiş biz geç kaldık.Bir etrafınıza bakın önce işkembeden atıp tutacağınıza.

Basına yalancı deyip yaptıkları her habere inanan bir taraftara sahibiz, millet bayılıyor ona buna sallamaya bu haberler de bahanesi oluyor.

Üst Alt