Aysal: "İki transfer daha yapacağız" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aysal: "İki transfer daha yapacağız"

Cevap: Aysal: "İki transfer daha yapacağız"

İnşAllah forvet ve orta saha elemanlarının her biri 10 milyon euro olur.Yoksa Ünal Başkan bizim taraftarın gözünde bir hiç olur.Malum paralı transfer daha yapmadık:):)

İnşAllah forvet ve orta saha elemanlarının her biri 10 milyon euro olur.Yoksa Ünal Başkan bizim taraftarın gözünde bir hiç olur.Malum paralı transfer daha yapmadık:):)

Olur mu hiç öyle şey? Madrid'ten 33'lük ujfalusi'yi 2 milyon euro'ya aldık ya(!) Baksanıza başkan forlan'ı hala unutamamış. Kongrede bile forlan'dan bahsediyor. Yanlız harbiden Madrid iyi oyun oynadı bize. Başkan harbi amatör çıktı. Transfer için fener'in durumundan bize ne? Hani derler ya burası futbolcu yetiştirecek takım değil diye. Aslında bu söz başkanlar için geçerli. Sızlanmayayım diyorum ama transfer olayı tam bir fiyasko.

Olur mu hiç öyle şey? Madrid'ten 33'lük ujfalusi'yi 2 milyon euro'ya aldık ya(!) Baksanıza başkan forlan'ı hala unutamamış. Kongrede bile forlan'dan bahsediyor. Yanlız harbiden Madrid iyi oyun oynadı bize. Başkan harbi amatör çıktı. Transfer için fener'in durumundan bize ne? Hani derler ya burası futbolcu yetiştirecek takım değil diye. Aslında bu söz başkanlar için geçerli. Sızlanmayayım diyorum ama transfer olayı tam bir fiyasko.

Sende haklısın Tarkan reis;)

hani sampiyonlar ligi kadrosunu kuruyorduk ,bu takim bu yil birbirine alisacakti.32-33 yas adamlarla mi dolduracagiz kadroyu ,tamam 2 tane o tarz adam geldi yeter .

Bu forumda fenerin basarili olmasini isteyen arkadaslara hep kiziyordum , onlar hakliymis ben kendi adima ozur diliyorum.

Dün de gördük ki Gökhan Zan'la olacak iş değil bu. Koca bir sezondan bahsediyoruz, 2 tane iyi stoperle olmaz(ki Ujfalusi'de uzun süredir bek oynadı Atletico'da). En azından yerli bir alternatif alınması şart savunmaya.

hani sampiyonlar ligi kadrosunu kuruyorduk ,bu takim bu yil birbirine alisacakti.32-33 yas adamlarla mi dolduracagiz kadroyu ,tamam 2 tane o tarz adam geldi yeter .

Bu forumda fenerin basarili olmasini isteyen arkadaslara hep kiziyordum , onlar hakliymis ben kendi adima ozur diliyorum.

O zaman ben sana hemen bir soru yönelteyim.Drogba ve Cambiasso gelse sevinmeyecekmisin? Yada onların yaşında ve kalibresin de başka futbolcular gelse?

Defans,beni gün geçtikçe daha çok endişelendiriyor.:/ Alternatif falan düşünülse bari.

O zaman ben sana hemen bir soru yönelteyim.Drogba ve Cambiasso gelse sevinmeyecekmisin? Yada onların yaşında ve kalibresin de başka futbolcular gelse?
Drogba ,Cambiasso gelecekse o zaman Elmanderle ,Ujfa gelmeseydi ben takimda 30 yas ustu adamlarin sayica fazla olmasini istemiyorum kendi adima.Bu forumda cogu kisinin bilip de ,Osman Tamburaci gibi adamlarin bilmedigi o kesisim kumesinden transfer yapilsin isterim.Sart degil isim transferi yapilmasi.

Bu iki transfer kaliteli olursa ligin tozunu attiririz,avrupa icin transfer yapacak luksumuz yok

Daha önce hangi transferleri yapmıştı?

Polat'ın aldığı Selçuk ve Elmander mi? Trabzon'un istemediği Ceyhun mu? Madrid'in üçkağıtla sattığı Ujfalusi mi? Yoksa Cüneyt Tanman'ın verdiği listeden; diğer takımlarca alınmayan Okan mı?

Kesin Polat almistir Selcuk ve Elmanderi. Sarp zaten 3e katlar Ceyhunu. Okan Derici yeteneksiz genc neden aldik ki? Atleticodan da alternatifi kesinlikle bulunmayan 2 oyuncuyu alamadik, vah nolacak bu transferler (!)

Ayiptir ama..

Kesin Polat almistir Selcuk ve Elmanderi. Sarp zaten 3e katlar Ceyhunu. Okan Derici yeteneksiz genc neden aldik ki? Atleticodan da alternatifi kesinlikle bulunmayan 2 oyuncuyu alamadik, vah nolacak bu transferler (!)

Ayiptir ama..

Evet Polat aldı... Bunu biliyorum. İçime doğmadı, gazetede okumadım. Şubat ayındanberi biliyorum. Kimin görüştüğünü bile biliyorum. Elmander ile ön anlaşma yapıldığını da biliyorum.

Okan konusunda alıntı yaptığın mesajdan sonra bir mesaj daha göndermiştim; onu da oku lütfen; bir düzeltme yapmıştım. Senin gibi yanlış anlayanlara karşı. Ben Sarp'dan bahsettiğimi sanmıyorum.

Madrid'den oyuncu alınıp alınmadığı umurumda değil. Umurumda olan Madrid'e gidip kazıklanıp gelinmesidir.

ASIL AYIP OLAN BİR FORUM GİRDİSİNE ÜSLUBA DİKKAT ETMEDEN CEVAP VERMEKTİR.

forlan ve reyesi vercez diye futbolculugunun son zamanlarını yaşayan Ujfalusi kaptırdılar bizim başkana :D umarım başkanlıktaki tecrübesizliği büyük zararlar vermez bize yoksa adnan başkanı arar oluruz

Arkadaslar Okan'i da transfer basarisi gibi anlatmayalim lutfen ,Okay'i alabildik mi hayir o zaman uzerinde fazla durmaya luzum yok.

Hayır kızdığım tek nokta onlarda ne istediğini bilmiyor. Şimdi orta saha istiyorsun, zamanında niye Reyes diye kudurdun o zaman. Reyes'i alalım isimli, o olmazsa boşver Kazım ve Pino idare eder orayı gibi bir mantık var şuan yönetimde.

Ujfalusi geldikten sonra stoper haberleri çıkmaya devam etmişti yerli/yabancı. Görüyoruz ki bu sene basına yansıyan tüm isimler doğru çıkıyor. Yani vardı gündemde stoper transferi. Ondan niye vazgeçtiniz? Çok hazırlıksız ve plansız bir transfer süreci geçiriyoruz. Tam rakip takımlar dağılmışken ambargo zamanıydı oysa ki.

Arkadaslar Okan'i da transfer basarisi gibi anlatmayalim lutfen ,Okay'i alabildik mi hayir o zaman uzerinde fazla durmaya luzum yok.

genc millide okan okayın yanında ücüncü sınıf gibi duruyordu, bilmeyenler bir defa izlemeyenler ahkam kesiyor, biz bir okan aldıksa kayseri - antep 10ar tane daha iyisini aldılar , taşkın ,okay , nadir ciftci ,engin bekdemir kim ve hangi takımlar aldı bu oyuncuları diye azıcık kafa patlatmayanlar burada transfer uzmanı kesiliyor...

Verilen sözlerin tutulmaması transfer yapılmamasından daha büyük sorun. Gelecek için beni kaygılandıran asıl durum bu. Güvenilirliği azalıyor başkanın.

Sayın başkan seçildikten sonra o durumun verdiği heyecanla büyük vaadler verdi tamam hepsini yapmamasını anlayabiliriz ama şimdi çıkıp çok iyi kadro kurduk 1 veya 2 transfer daha yapabiliriz demesi kabul edilebilir bir olay değil.

Yapılan transferleri ele alalım başkanın dediği gibi çok mu iyi kadro kurmuşuz:

Ujfalusi; Neil gitti yerine ujfalusi geldi neil topu çok iyi kullanan herkesin güvendigi bir stoperdi bence neil ujfalusi den 1 adım önde bir futbolcu.

Elmander ; Santfor mevkine sadece bir alternatif hiçbirimiz onu Galatasaray ın 1. forveti olarak düşünmeyiz.

Selçuk İnan ; Yapılan tek doğru transfer peki Cana da gitmişken bu adam orta sahanın yükünü Sarp,Ayhan ve durumu belli olmayan Culio ilemi kaldıracak?

Frank Rijkaard takımda kalite eksikliği var diye kendini yırtıyordu ve o takımdan Elano Misimoviç Kewell Neill gibi futbolcular gitti

Bana taraftar avutuluyormuş gibi geliyor, o kadro ligi 8. sırada bitirmişken takıma doğru düzgün takviye yapılmamışken başarı beklemeyelim!..

Üst Alt