Aysal: "UEFA'yı bekliyoruz" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aysal: "UEFA'yı bekliyoruz"

Cevap: Aysal: "UEFA'yı bekliyoruz"

melo nun ne alakası var adam cl düşünse geçen sezon gelmezdi ligdede şampiyon olacaksan alacaksın boyle bir adam bunun bahanesi olamaz!

Ünal başkan bilir işini şuan için beklemekte fayda var.Daha çok uzun bir zaman var önümüzde.Çok sabırsızız.

Kagit üzerinde 1 Eylül'e kadar zamanimiz var. Ama piyasa daki tüm alabilecegimiz adamlar kapisildiktan sonra e anlasim ben transfer döneminden. Sonra Riera gibi adamlari alirlar yine.

Gecen sezon Polat'in koltuk sevdasi, bu sezon sike davasi.

Yok abi Galatasaray'a sadece Galatasaray sevgisi ile yöneten bir başkan gelmiyor. Ulan Fb yapıyor bu durumda transfer ,sen niye yapmazsın. Fatih Terim olmasa o şampiyonluk'un Ş 'si ni göremezdiniz.

Çok geç değil ama biz bunu beklerken FB'nin beklememsi ilginç

Ya bizimkiler hakikaten bir duyum aldı.. Yada Fenerliler saldım çayıra diyor..

Yok abi Galatasaray'a sadece Galatasaray sevgisi ile yöneten bir başkan gelmiyor. Ulan Fb yapıyor bu durumda transfer ,sen niye yapmazsın. Fatih Terim olmasa o şampiyonluk'un Ş 'si ni göremezdiniz.

Fener kimi almis?

Baskan dogru olani yapiyor. Hangi baskan olursa olsun bunu yapacakti her ne kadar biz begenmesekte dogrusu budur.

Üzücü olan bizimde ceza yememizin ihtimaller arasinda oldugu, en azindan böyle bir beklenti var yani olabilir diye. Gerci ben sahsen hic sanmiyorum ama sonucta milyon dollarlar dönen bir pazarda sahsi kanaata göre hareket edemezler, kesin kararlara göre hareket edecekler ki en dogrusu budur.

Başkana niye kızıyorsunuz? Haklı olarak UEFA kararlarını bekliyor. Bugün milyonları döküp peşi peşine oyuncu alabilir, yarın UEFA siz 5 sene gelmiyorsunuz derse arkamızda patlar bu paralar. Bir de bunları göndermek için uğraşacak.

Fener işleri kolpa, bir sürü adam ortaya atılıyor, gazetelerin sallamasyon haberleri.

Kızılacak kişiler tüpçü, federasyon, spor bakanı, başbakan, fb. Ülkeyi bu kadar kaosa sokan, belirsizliğe sevkeden, ülke kaderini elin yabancısının insafına terkedenler, marka değeri safsatasını dillerine dolayanlar. Boynumuzu eğmiş bekliyoruz, karar verecek olanlar inatlaşmaya devam ediyor, vururum, vuramazsın tartışmasıyla.

pes fifa fm oynamak gibi olmuyor bu isler eger avruapa gidemezsek bizim bütün oyuncular da gidecek sakin arkadaslar uefa yi bekliyoruz.

fb kimi almış beni ilgilendirmez...

biz KİMİ aldık...

Kimseyi almadık...

Transfer taraftarı değilim...

Buradaki herkes bilir...

Amma velakin bir kerede kampa sezon açılışına yetişsin yahu transfer...

2012 bekleyelim derlerse harbiden batarız...

5 lik adamı 12'ya itelerler sonra...

Şimdiden yap abicim transferi neyi bekliyorsun...

Otobüs müdür transfer ya gelsinde alak...

Hayret bişi...

Senelerdir bekleye bekleye bir hal olduk yahu...

Başkana niye kızıyorsunuz? Haklı olarak UEFA kararlarını bekliyor. Bugün milyonları döküp peşi peşine oyuncu alabilir, yarın UEFA siz 5 sene gelmiyorsunuz derse arkamızda patlar bu paralar. Bir de bunları göndermek için uğraşacak.

Fener işleri kolpa, bir sürü adam ortaya atılıyor, gazetelerin sallamasyon haberleri.

Kızılacak kişiler tüpçü, federasyon, spor bakanı, başbakan, fb. Ülkeyi bu kadar kaosa sokan, belirsizliğe sevkeden, ülke kaderini elin yabancısının insafına terkedenler, marka değeri safsatasını dillerine dolayanlar. Boynumuzu eğmiş bekliyoruz, karar verecek olanlar inatlaşmaya devam ediyor, vururum, vuramazsın tartışmasıyla.

"Bir sorun olacağını sanmıyorum. Avrupa'nın sistemi suçsuza ceza vermek değildir. Kim suçluysa onlar belirlenir. Kurullar ve federasyonlar var"

Abi senin fikirlerine her zaman değer verir saygı gösteririm ama malum konu hakkında böyle yorum yapan birinin UEFA kararlarını beklemesi komediden baska bisi değil. Savunulacak bir tarafını göremiyorum baskanın.

Neyse daha önce dediklerim bosa gitti.

Fener transfer yapiyorsa bizde hayli hayli transfer yapalim artik bi zahmet sayin baskan.

eDIT: Gerci adam daha aciklanmamis.

Ya Uefa'nında çıkıp açıklama yapması lazım en azından topluca men yoktur diye bizim elimiz kolumuz bağlı bu şikeciler yüzünden transfer yapamıyoruz..

Temmuza kadar karar çıkmaz böyle giderse..

Mantıklıdır değildir orası tartışılır, fakat bu Galatasaray'da varolan transfer pasifliğinin üstünü örtmez. Hemen her sezon 3-5 kuruş olaylarına giriyoruz,bonservis bedeli olmayanlara yöneliyoruz ve durumlar da malum oluyor. Geçen sene bunun biraz dışına çıktık ve düzey yükselince başarı da geldi fakat tabii yine Fatih Terim faktörü gözardı edilemezdi.Bonservissiz oyunculara yöneleceğiz her zaman olduğu gibi,bu da piyasayı daraltıyor tabii. Daha Melo olayını halledemedik...

Kısacası pasifiz biz transferde,bu tartışılmaz.Konu tartışılabilir.

Üst Alt