Aysal'dan Geri Dönüş Sinyali! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aysal'dan Geri Dönüş Sinyali!

Kardeslerim, müsterih olunuz. Güzel güneşli günler sandığınızdan da yakın. Sn. Ünal Aysal geri dönecek çok yakında. Kimsenin süphesi olmasın.

giphy.gif

Bunu Serdar Ali Çelikler'in yaptığı habere dayanarak mı söylüyorsun? Böyle bir planı olup olmadığını bilmiyorum, ancak kulübün satışına olumlu yaklaşırım.

Bi habere dayanarak söylemiyorum. Konu hakkında da çok bilgim yok. Sadece rus veya çinlilere satmak istiyormuş, bu nedenle genel kurul bunu bildiği için kısıtlı yetkiler vermiş demişti biri twitterda. Kulübün satılmasına kesin tavırla olmamakla beraber karşıyım ama mevcut düzende lise hegemonyasıyla sınırlı kalmasına da karşıyım. Belki bir yatırımcının alması daha hayırlı olur bilemiyorum.

Hayal kurmayalim Dursun Özbek in bugünkü aciklamalarindan , kimsenin haberi yok galiba?? adam gitmeyecegim diyor, daha yapacak cok isim var diyor, 2.aziz yildivim vakasi bu özbeki sopa yemeden gitmeyecek anlasildi..ben artik eminim bu dingil, GALATASARAY i resmen kendi cikarlari icin kullaniyor, basbakana cikmalar, cumhurbaskaninii yalamalar , oteller zincirini büyütmek icin GALATASARAY i kullanacak kardesinide , yönetime almasindan belliydi..

bizim sportif aş bu sene de zarar ederse kulup altın hisselerini kaybedebilir diye bir muhabbet var detayı bilmiyorum öyle bişey olursa kulubun sahibi olabilir
Öyle Olmuyor bunun için dernek yasasının değişmesi lazım bi ton kulüp satılmıştı bu şekilde öyle olsa kaç tane batan kulüp var tr de

Öyle Olmuyor bunun için dernek yasasının değişmesi lazım bi ton kulüp satılmıştı bu şekilde öyle olsa kaç tane batan kulüp var tr de

yav zaten kulup aş olarak piyasaya acık orda altın hisse diye bişey var bunlara galatasaray genel kurulu sahip şuan ama spk nın kurallarına göre devamlı zarar etmemesi lazım kulubun ederse altın hisseyi falan kaybediyorsun şuan gsdaki mevzu bu

Üst Alt