Aysal'ın listesinde Abdurrahim Albayrak da var - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aysal'ın listesinde Abdurrahim Albayrak da var

Cevap: Aysal'ın listesinde Abdurrahim Albayrak da var

ali durust,adnan ozturk,faruk suren ve unal aysal dörtlusu bir arada olmaz,cok buyuk hata olur.

bunlara tek tek sorun baskanliga aday olmak istermisin diye,evet derler.

4 tane baskan bir arada olmaz,bizim icin cok kötu olur.

adnan polat i yigit sardan öncesi ve sonrasi diye dusunun,veya serdar bilgili yi yildirim demiroren oncesi ve sonrasi.

Albayrak herhangi bir gorev ustlenirse, Unal Aysal'a destegimi cekerim

Futbolun başına Abdurrahim Albayrak-Bülent Tulun falan gelirse gidip kendimizi yok edelim daha iyi ama Abdurrahim Albayrak yönetimin kıyısında bi yerinde bulunabilir..

Abdürrahim Albayrak ve türevi adamlarini bir daha yönetimde görmemeyi umuyordum. Bu tarz isleri gercek profesyonellere, futboldan anlayan insanlara biraksalardi keske. Mantigi yerine anlik duygulariyla hareket eden bir adami, hele Arena acilisi sonrasi sergiledigi o zavalli davranislarindan sonra yönetimde görmek hic ama hic icime sinmiyor. Bir yolu olsa da Haldun Üstünel'i getirseler tekrar..

Abdürrahim Albayrak ve türevi adamlarini bir daha yönetimde görmemeyi umuyordum. Bu tarz isleri gercek profesyonellere, futboldan anlayan insanlara biraksalardi keske. Mantigi yerine anlik duygulariyla hareket eden bir adami, hele Arena acilisi sonrasi sergiledigi o zavalli davranislarindan sonra yönetimde görmek hic ama hic icime sinmiyor. Bir yolu olsa da Haldun Üstünel'i getirseler tekrar..

Adnan Öztürk'ün kadrosu cok iyiydi. Chelsea'nin gelismesinde büyük pay sahibi olan adamlar falan vardi.

Adnan Öztürk: Aysal,Süren ile aynı listedede yer alıp onlarla çalışmak istemediğim gerçeği yansıtmamaktadır..

senin A.Polata desteyinide biliyoruz! :D

U.Aysal isini bilir,efsane baskanimiz F.Suren'de desteyini verir .....ucariz vallahi!

Neyimi biliyorsunuz ya, ben tam zamaninda A.Polat'a destegimi cektim. Ondan sonra millet salladi bana bu kadar A.Polat dusmani olma diye :D

Herkese zaman/sans hakki var, ondan sonra fisi cekeriz

Ama birkez daha soyluyorum; Albayrak herhangi bir yonetime girerse, ben o yonetimi desteklemem.

Adnan Öztürk'ün kadrosu cok iyiydi. Chelsea'nin gelismesinde büyük pay sahibi olan adamlar falan vardi.

Aslinda önemli olan isimler de degil, tamamiyle mantalite. Getirdigin adamlarin dilinden anlayan insanlar bulamazsan, onlara gerekli calisma ortamini ve imkanlari saglayamazsan hic bir degeri kalmiyor maalesef. Neeskens, Rijkaard gibi adamlari bile 2 günde harcadik. Onlar 1 yilda gitti, Sezgin gibi bir adam yillarca kaldi bu takimda. Karsindakinin anladigi kadardir bazen anlattiklarin, onun algilayabildikleri kadardir ona ögrettiklerin. O yüzden baskanin da, yönetim anlayisinin da profesyonel, vizyon sahibi, spor'dan anlayan ve avrupa insaninin düsünce yapisina sahip olmasi gerekiyor.

Simdiden yönetimi elestiriyor gibi gözükmek istemem, hele ki daha hic birsey belli degilken. Ama Albayrak gibi bir adami yönetiminde düsünebilen bir insan bile yukarda saydigim düsünce yapisina sahip degil demektir. Her basarisizlikta hocayi yollayan, hocanin tercihlerine ve isine karisan bir yönetime sahip olucaz gene sanirim. Haldun Üstünel yok iyi ki, en azindan o yokken dünya capinda adamlar gelmiyor bu takima, gelmiyor da en azindan nasil harcandiklarini izlemek zorunda kalmiyoruz.

Arkadaş her önüne geleni hatırı var diye yöneticiliğe alınmaz profesyonell adamlar olmalı yönetimde bu işten anlayan paraylada olmuyor bu işler yok fener her yıl şampiyon olurdu ...

Umarım yönetimsel, tranfer, vs. işlerine karışmaz. Sadece futbolcularla ilişki falan kursun yeter.

"Ne sempatik adam ya" diyenlere yonetimi sirin gostermekten baska bir halta yarayacagini sanmiyorum. Ha birde deplasmana otobuslerle taraftar tasir. O konuda hakkini yemeyelim. En buyuk icraati da bu olur zaten..

Adnan öztürk peter kanyon vs vs için istiyordum zaten getiriyorsa gelsin yönetim futbola karışmamalı maddi durumlar hariç profesyonel bir adam olmalı futbolun başında

albayrak insani iliskiler icin yönetimde "formalite" bir görev verilerek olabiliri...adam zaten can atiyor, yönetim de olayim da isterse görevim peynir ekmek den ibaret olsun diye

bu kadar takima bagli olan ve insani iliskileri üst düzey olan bir insan bence mutlaka olmali yönetim icerisinde...

ama tabiiki futbol subesini/transfer vs. veremezsin, vermezlerde...oraya daha agir basli, futboldan ve piyasadan anlayan bir insan sart, örnek: h.üstünel

ama sanirim üstünel ve albayrak asla birlikte eslesemezler...birbirine zit iki insan ogullari :D

Üst Alt