Aziz Üstel´den Galatasaray iddiası - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aziz Üstel´den Galatasaray iddiası

Cevap: Aziz Üstel´den Galatasaray iddiası

İlginç bir nokta, Hagi ilk döneminde istifa ettikten sonra başımıza Gerets geçmişti, yine Hagi gitti, acaba ? =)

ben gerets e güvenmiyorum.arda yıda harcıyacaktı yönetim izin verseydi

rijkaard gönderildiğinden beri forumda, hatta radyo programlarına katılıp gerets diyorum. oynattığı futbolun verdiği keyif yeter. şimdi sıkıntıdan patlıyoruz maç izlerken.

Twitter son dakika...

EmreUtkucan "Ünal Aysal'ın listesinde Abdürrahim Albayrak da var. Galatasaray camiası için hayırlısı olsun."

images

Gerets iyi bir kadroyla neler yapabilir çok merak ediyorum açıkçası. Kesinlikle 2. bir şansı hakediyor.

Gerets-Lucescu-Skibbe bu adamlara ikinci şans için her zaman kapı açık kalmalıdır.

geretsin oynattığı futbol aklıma geliyorda o ne cesaretmiş arkadaş ya,her şartta tekrar gerets diyorum

Acaba Lucescu'ya ikinci şansı vermek mi yoksa Lucescu'nun bize ikinci şans vermesi mi?:)

Gerets'le ilgili endişem yok gibi. Ama o zaman takım için oynayan 18 tane futbolcu vardı. Şimdi Gerets o açığı Abdurrahim Albayrak'la kapatabilir gerçi ama. Ben yine de güveniyorum. Marsilya'yla şampiyonluğu son anda kaçırdı. Ki Fransa Ligi zor bir ligdir. İyi kadroyla her zaman yi işler yapar diyorum

Gerets ölümüne hücum oynatıyordu.Gelmesini çok istiyorum.Şu an Fas'ta galiba.Teklif yapsak reddetmez heralde.Veda toplantısı gözümün önünde.Gözü yaşlıydı giderken.Birgün geri geleceğim demişti.O gün bugündür inşallah.

keita ile dos santosu geretse vercektin sağlı sollu kanat, sol iç arda sağ iç yekta tek ön libero cana forvet baroş...

sezon boyu attığımız golun yarısı ilk 15 dakkada olurdu..

:(

çift antrenörlü çalışalım,terim-gerets,akşama kadar dövüşsünler :D

Üst Alt