Aziz Yıldırım : '10 sene daha burdayım' - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aziz Yıldırım : '10 sene daha burdayım'

Ulan Fenerbahçe'ye bakıyorum başkan kongrede hakaretler ediyor alkışlıyorlar, Bjk ye bakıyorum 20-25 yıldır gördüğüm kendileri hariç hangi takım şampiyon olursa şike hakem ağlıyorlar. İkisi de büyük takım olmayı hak etmiyor.

fb 'a atıyorum " Aziz Yıldırım Galatasaray ile sözleşmesini 10 sene daha uzattigini açıkladı. Büyük başkan çok yaşa , nice şampiyonluklarla beraber 5.yildiza " fenerliler kuduran kudurana :melo:

Uefa kupayı ts ye verip şunun başkanlığını düşürüyorum dese sevinecek durumdayım. Adam zift gibi yapıştı gitmiyor...

:eek:ley::eek:ley:

Hakkatten be...

26 senedir falan bilincli bir sekilde futbol seyrediyorum. 89´daki efsane sampiyonlugu hayal meyal hatirliyorum cunku 8 yasindaydim. Ondan sonra BJK´nin bizi evire cevire yendigi donemleri ve GS´nin altin cagini‚ ardindan da Aziz Yildirim´i izledim.

Millet Sneijder izledi‚ Drogba izledi‚ UEFA sampiyonu oldu‚ Super Kupa aldi‚ benim cilginlar gibi sevinip Stamford Bridge´de izlemek icin kosa kosa gittigim ceyrek finali elini kolunu sallayarak oynadi‚ 4. yildizi takti‚ bizim milyon dolarlar harcayip da alamadigimiz bayanlar Euroleague kupasini bir senelik caba ile ustelik de bizden aldi‚ sahamizda kupa kaldirdi‚ son macta 3 kere sampiyonluk verdik...

Daha cok sey yazarim da‚ cidden e bahtsiz bir jenerasyonuz...

:D

1 yıldız daha garanti belki zorlarsak 2 yıldız daha takabiliriz. Başarabilirsin Aziz Yıldırım sakın tahriklere gelip bırakıyorum falan deme sen bize lazımsın çünkü büyük başgan.

CGSRo74XIAAFEVY.jpg

Üst Alt