Aziz Yıldırım: ''Galatasaray UEFA'ya Fenerbahçe'yi ispiyonladı'' | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aziz Yıldırım: ''Galatasaray UEFA'ya Fenerbahçe'yi ispiyonladı''

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, İTO (İstanbul Ticaret Odası) tarafından düzenlenen sohbet toplantısında çarpıcı açıklamalar yaptı.

''Galatasaray Fenerbahçe'yi ispiyonladı''

UEFA’da kim vardı. İlhan Helvacı, Lütfi Arıboğan, Ebru Köksal. Hep Galatasaraylıydı. Bir tane Fenerbahçeli yoktu. Bunlar oraları Fenerbahçe’yi ispiyonlamak için kullandı.

Emin Arslan’ın Twitter hesabında okuyun. El yazısıyla 'Aziz Yıldırım’a operasyon yapın' diye yazılar çıkmış Isparta’daki operasyonda. Ne yaptılar bunlar? Gittiler, Fenerbahçe’yi şikayet ettiler. Ben 'Kimse gidip Galatasaray’ı şikayet etmesin' dedim arkadaşlarıma. Biz bu ülkenin insanlarını ispiyonlayamayız.

3 Temmuz’dan önce UEFA’da en kuvvetli lobisi olan kulüp Fenerbahçe idi. Platini 3 Temmuz’dan önce 2 kere Fenerbahçe Kulübü’ne geldi. Ziyaret etti. Ne söyleyeceksek kendisine söylüyorduk. Yerine getiriyordu.

"UEFA'YA YARDIMCI GİRECEKTİ, ERZİK ENGELLEDİ"

UEFA’da güçlenmemiz gerek. TFF bir söz veriyorsa yerine getirmeli. UEFA’ya Servet Yardımcı girecekti; Şenez Erzik istemedi diye giremedi. Suçlu Şenez Erzik’ti. Bana dokunmayan yılan bin yaşasın politikası güttü.

Siz susarsanız hiç bir şeye katılmazsanız, Yalan yazılan masallarla bizler suçlanırız. Bizler dik durmasak, şahıs, kişiler toplum olarak inanmasanız bu duruma gelebilir miydik?

Biz belki toplum dışına dışlanmış insanlardık. Cezaevinde arkadaşlarlarla bir araya geldik. Önemli olan hapis yatmak değil. Çıktığınızda dik durursanız ayakta kalırsınız. Ölene kadar adalet için uğraşacağız. Üniversite’ye 25-30 milyon dolar yatırım yapacağız.

Fenerbahçe’nin kaynakları ile yapacağız bunu. Bunu en büyük finansı ise 1 milyon üye kampanyasından gelecek para ile yapılacak. Fenerbahçe’ye bundan sonra da sahip çıkmanızı istiyorum.

NTVSPOR

Ispiyonladıysak demekki suçunu kabul ediyorsun. Şikeciye şikeci demek kadar doğal birşey yok.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Off be bilader mahalle karisi gibisin Galatasaray pararlel Atatürk agzinizdan eksik olmuyor.
Galatasaray kompleksin için bence bir psikiyatri ye git.

Bkz:
9- uefa başkanı sayın platini’ye 2007 ağustos ayında hem de fenerbahçe’nin şampiyon olduğu sezon, tarafımdan bizzat verilen ve türkiye’deki futbolla ilgili şike, teşvik ve hakem olaylarını anlatan iki adet dosyanın akıbeti nedir ve bu dosya ile ilgili olarak ne gibi işlemler yapılmıştır? ve bu işlemlerin sonuçlarından fenerbahçe spor kulübü neden haberdar edilmemiştir ?

Sonuç: YAVŞAK herif

Bkz:
9- uefa başkanı sayın platini’ye 2007 ağustos ayında hem de fenerbahçe’nin şampiyon olduğu sezon, tarafımdan bizzat verilen ve türkiye’deki futbolla ilgili şike, teşvik ve hakem olaylarını anlatan iki adet dosyanın akıbeti nedir ve bu dosya ile ilgili olarak ne gibi işlemler yapılmıştır? ve bu işlemlerin sonuçlarından fenerbahçe spor kulübü neden haberdar edilmemiştir ?

Sonuç: YAVŞAK herif
Aynen ben de bunu hatırlıyorum. Deminden beri şunun videosunu arıyorum. Genel kurulda konuşmuştu galiba sturm graz lı olan

Yaptıklarının farkında olması da iyi birşey.

Ama bu adam her konuşmasında Galatasaray'dan bahsetmeden duramıyor. İçten içe keşke Galatasaraylı olsaydım diyordun kesin...

Açıklıyorum ivan bebek in parasını da ben verdim.her sene bodrumda yazlığa gelir ivan konuğum olur, e beni de kırmadı tabii ki cüzi bir miktar karşılığında.

__☆______☆_______☆_______☆__
Sent by Note 4, sponsored by Prandelli.

Mahkemede Galatasaray maçı açan şikeci değil mi bu ? Evet şikenizin üstünü örtmesinler diye uefa ve tüm dünyaya duyurmaya çalıştık. Adalet olsaydı hala hapisteydin ve futboldan men edilmiştin.

Üst Alt