Aziz Yıldırım: "Havuzdan çıkacağız" | Çark Edildi - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aziz Yıldırım: "Havuzdan çıkacağız" | Çark Edildi

Cevap: Aziz Yıldırım: "Havuzdan çıkacağız" | 24 Saat Olmadan Geri Vites

Ne komik fikirler var, adam çıkıyor senin camiana ulu orta hakaret ediyor,sen diyorsun bizim açıklamalar ne öyle dalga geçer gibi 100 yıllık dostluğa sığıyor mu? Mantıkta kayıp yaşıyoruz.

Fenerbahçe bizim dostumuzdur, Fenerbahçe bizim her alanda rakibimizdir ancak işin içine kirli oyunlar sokmaya çalışanı biz tanımayız.Koskoca asırlık çınar bir adamın kölesi haline geliyor ve biz o kulübünün geleceğini kendi taraftarından daha çok savunuyoruz.

Ama bazı sırf fikir söylemek için yazanlar utanmasalar Aziz'i Braveheart falan yapacaklar,gülünç olmayın.

fenerbahçenin fenerbahçeliğimi kalmış sanki?

Adamlar kendi pisliklerini örtmek için,aşağı denizli yukarı denizli diyecekler.bizde susacağız öyle mi?Görürsem söylerim.

Çok güzel yaptı yönetim.Hepsine şükranlarımı sunarım.

bunları seven! yaraşır.Biraz da biz ateşe ateşle karşılık verelim.

Centilmenlik Özhan başkanla beraber gitti.O devir bitti.

Her yaşayan fenerliden tiksiniyorum.Çok nET!

İyi akşamlar fazla uzatmaya gerek yok.Gerekçeli karar beklemek lazım,önemli deliller çıkarsa fikrim değişir ama hiç sanmıyorum.

Zorunlu Ek:Bir konuda 25 milyon Galatasaraylı'ya karşıt görüş bildirmek için Fenerbahçeli olmaya gerek yoktur.Galatasaraylılar da pekala karşıt görüş bildirebilir.

Ortada delil mi yokmus? Kesinlesen mahkeme karari ne? Ben yargilamadim adil turk yargisi yargiladi sonucta. Guvenmiyorsaniz bundan sonra yargilamayida yargitay yapsin. Yada yargitayin gorevlerini bilmeyen sussun konusmasin hele hele bu forumda.

Cevap: Aziz Yıldırım: "Temizlenene kadar havuzdan çıkacağız"

Beyler neden bahsediyorsunuz? Adamlar sportif yargıda aklandılar, analarının ak sütü kadar temizler. Adli yargı prosedürel ve önemsiz birşeydir.

.

.

.

.

.

Şaka lan şaka.

(Yukarıdaki gibi düşünen çok FB li olduğuna da eminim.)

Cevap: Aziz Yıldırım: "Temizlenene kadar havuzdan çıkacağız"

Beyler neden bahsediyorsunuz? Adamlar sportif yargıda aklandılar, analarının ak sütü kadar temizler. Adli yargı prosedürel ve önemsiz birşeydir.

.

.

.

.

.

Şaka lan şaka.

(Yukarıdaki gibi düşünen çok FB li olduğuna da eminim.)

1,5 ay banlıydım.Vallaha özledim seni reis :D Nasılsın iyimisin :ayatollah:

çıkmayanın :ka21:

CAS namusumuzdur deyip davadan vazgecen camianin iki kere istifa edip dansoz gibi donen baskani..

siz busunuz..

Feneri temsil ediyor baskani olarak. Kompleksli, ahlaksiz, agresif ama tirsak, karaktersiz bir kulubun baskani iste.

Adam gibi delil bi ton.. Körler gördü ulan körler.. Tarlalar, ayşe tatile çıksınlar, ekinler, inşaatlar vs vs.. Ama senin gibi tüyü yolunmuş kanaryaların görmemesi normal..

Bi cemal nalga olayı oldu hazırlık maçında, fener elinden geleni ardına koymadı. Onlar yüzyılın şikesini yaptılar. Savcı, Polis, mahkeme yaptı diyor. Sen, senin kulübüne elinde zerre kanıt olmadan şikeyi getirdi diyen adama onurlu olduğunu söyleyip, Türkiye Cumhuriyetinin kurumlarına değil konuşma özürlü bi eziğe inanıyorsun.. Sonra da ben Galatasaray'lıyım diyorsun.. Hadi lan ordan..

Onur Aziz Yıldırım'ın ve Fenerbahçe'nin mahallesinden geçmez, onlar ahlak, dürüstlük gibi kavramlara yabancıdır. Onlar için varsa yoksa kaos, yalan, dolan, şike, tehdit gibi unsurlar vardır. Biz kırk kişiyiz, birbirimizi biliriz. Bize feneri anlatma, Galatasaray'lıyım falan da deyip adamın asabını bozma ramazan günü..

1-)Play off ligtv zarar etmesin diye çıkarıldı.

2-)Bende onu diyorum eşşek yüküyle dosya var bir tane kanıt yok adam gibi gerekçeli kararı beklemek lazım.

Dediklerinde haklı olsan bile,hiç bir durumda Galatasaraya 100 yıllık Fenerbahçe hakkında böyle konuşmak yakışmaz.

ne ayaksın sen hala delikl yok gerekçeli kararı bekleyelim diyorsun... burası bekleme yeri değil....

burası erdem şeref ve haysiyetin yeri burası onurlu galatasarayın yeri...

en ufak yerde şerefsizler galatasarayımıza çamur atacaklar biz susacağız yok öle dava... pislikleirni şerefsiz ve haysiyetsizliklerini yüzlerine yüzlerine vuracağız inadına..

yemişim 100 yıllık dostluğu, biz çirkeflerle, emek hırsızlarıyla, mafyayla, kirli tarihlerle dost falan değiliz...

bizde bizm gölgemizde temiz. kirllenenlere yer yok, dostluğumzuda yok...

birde kıyas yapıyosun galatasaraya 100 yıllık fenerbahçe... yuh diyorum be... rengini açıkca belli etmişin sen zaten...

Cevap: Aziz Yıldırım: "Havuzdan çıkacağız" | Çark Edildi!

Zamanında ezikler ligden de çekilecekti hatta azerbaycan liginde falan oynayacaklardı.Azerbaycana da yakışmaz bunlar kirli futboluyla.

Bildiğin açık tehditti Anadolu kulüplerini.

Çıkarlarsa 3 maç sonunda küme düşürülme,4 maç sonunda lisans iptali var.

Türk milletini alenen geri zekalılıkla suçluyor resmen.

Bayazıt tek sorucağım şu...

Yargıtay onayından sonra AİHM beklenmeli diyecekmisin...?

Şikebahçe'nin AİHM onayından sonra başvuracağı başka mahkeme kalmayacakta...:)

Üst Alt