Aziz Yıldırım: "Havuzdan çıkacağız" | Çark Edildi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aziz Yıldırım: "Havuzdan çıkacağız" | Çark Edildi

Cevap: Aziz Yıldırım: "Temizlenene kadar havuzdan çıkacağız"

Şunu bi' özetleyecek var mı?Okuyamam şimdi bu herifin yazısını...

Aziz yıldırım kükremeye başladığına göre UEFA ve yargıtay ayarlandı. Konu kapandı.. Herkese geçmiş olsun :) Artık bu dakikadan sonra kimse bana hukuk devleti olduğumuzu söylemesin. Hukukun gücü değil,gücün hukuku vardır. Türk futbolundan da hiçbir şekilde hayır gelmez artık.

Hukukçuların bir lafı vardır : "Yerel mahkemede temizlen de öyle gel"... Yargıtay onar veya onamaz,Fenerbahçe mahkeme onaylı şikecidir.Yani şike kısmı bitmiştir,mahkeme kararı esastır aslında.

--

Oruç ağız insanı çıldırtacaklar..

Benim için AY = Malum örgütün sözde lideri...

İster kızın ister siteden atın..

Yapmayın beyler.. Şu tescilli şikecinin açıklamalarına Galatasarayı karalamasına yer vermeyin şu forumda.. Kendini nimetten sayıyor pis şikeci...

İnşallah valla ben arkandayım...

Yık şu havuzu da görelim...

Şikenin pisliğin merkezidir HAVUZ.

Kayseriyi bir göreyim ben nasıl dayılanıyormuş, Es es'i bir görelim f5'in şike avukatlığını nasıl yapıyormuş...

TS'yi göreyim koca Galatasaray'a laf atmanın bedelinin ne olacağını..

Azize'yi bu konuda destekliyorum bu havuz bitsin..

fener deplasman maçlarını yayınlayamaz. sadece kendi maçlarını yayınlayabilir. o da 16 maça tekabül eder. fener batar.

diğer takımlara ve bize gelecek olursak anadolu klüpleri zarar uğrar küçülür fakat biz Galatasaray olarak bu işten güçlenerek çıkarız. Yayın gelirlerinde fener varken %30 alıyorsak fener yokken %40-50 olur bu rakam bizi etkilemez.

hadi çıkın şimdi:heyo2::heyo2:

Hayatı bu kadar dar bir alanda yaşayan başka bir insan görmedim ben;"Galatasaray","Ben şike yapmadım başkaları yaptı.","Bir konuşursam yer yerinden oynar." ve tehditler...

2006 da şike yapmşız. çok büyük kanıt var , şu an da elim ayağım titriyor napcaz, denizli amigosu mektup yazmış eyvah eyvah (!) :( :sad007:

ahmetcakar ‏@ahmetcakar1

Peki; 1 yıldır söylediklerimi özetliyeyim.iddinameyi okudum.. 1-FB başkan ve yöneticileri en az 3 maçta şike yapmıştır 2-daha önce fiilen+

ama şimdi resmen şampiyon Trabzon'dur. 3-FB 3 maçta şike yapmıştır ama diğer takımlar son 30 yılda AY'nin yaptıklarının 20 katını yapmıştır.

4-bu operasyon asla FB'yi ele geçirme operasyonu değildir. 5-A.Y'nin yakındığı kanunun çıkmasında o ve Şekip'in payı büyüktür asıl hedef +

spor yazarları ve TV yorumcularıydı. Bu bana bizzat 15.06.2011'de Şekip tarafından yüzüme söylendi. 6-Bana burada küfür ve tehdit mesajları+

atan dürzüler dahil dünyada allah ve bu ülkenin kanunlarından başka kimseden korkmam. Buna Aziz Yıldırım da dahil hatta A.Y'nin feriştahı da dahildir.

Bu arada Yıldırım2ı yine saldırgan ve giderli buldum. Yine eski tas eski hamam. Havızdan çıkma tehdidi, savcı-hakim ve polisleri hedef +

göstermesi ve ''beni mahkemeler değil Fenerbahçe yargılar'' lafı hoşuma gitmedi. Benim hoşuma gitmemişse Aziz Bşk için sıkıntı devam ediyor+

ve edecektir demektir. ayrıca Türkiye'de bir tek cumhuriyet tanırım o da TC'dir. Başka cumhuriyet tanımam, tanıyanı da tanımam.

Son olarak da şunu söyliyeyim, sözüm Twitter dürzülerine...Hiçbir tehdit, hiçbir yaptırım ve hiçbir para, menfaat ya da güç HATTA +

silah ve kurşunlar bile beni doğru bildiklerimi söylemekten alıkoyamaz.. Şimdi anladınız mı TWITTER DÜRZÜLERİ!

havuz dan çıksınlarda mahkeme falan uğraşsınlar sonra biz çıkalım havuzdan çıkmalar olursa en çok bizim işimize gelir lig tv kullanıcıların çoğu GS lı azize farkında olmadan bize bir iyilik yapsın angus kafalı

İyi de sen bu kadar iftira atıyorsun millete,bu olaylar başına gelmeden önce niye hiç bahsetmedin?

adam zaten 6 yıl 3 ay yatacak yatmadan önce kuduz köpek gibi sağa sola saldırma derdinde

Üst Alt