Aziz Yıldırım: "Havuzdan çıkacağız" | Çark Edildi - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aziz Yıldırım: "Havuzdan çıkacağız" | Çark Edildi

Cevap: Aziz Yıldırım: "Temizlenene kadar havuzdan çıkacağız"

Haha çık Aziz bakalım nasıl çıkılıyormuş :) İşin gücün atar yapmak :)

Hala utanmadan sıkılmadan konuşabiliyor şerefsiz.Hadi bunu geçtim ya medyaya ne demeli.Ulan yatacak yeriniz yok.

Ama şu adamın söylediklerine karşı,şu nefretle yaptığı açıklamalara karşı bizim başımıza gelen adamlar hala bu adamın ne bk olduğunu anlayamadılar.Yahu Ünal Aysalın şu adam hakkında yaptığı yorumları hatırlıyorumda bu şerefsiz az bile yapıyor diyorum kendi kendime.

şimdi dinledim bu şerefsizin konuşmlarını. hıncal ulucun 1976da GS göztepe macında fatih terime defansta rakib futbolcuların ofsaytta düşmemesi icin geride durdugunu söylemiş. bu şerefsizde onu okuyor. bu hıncal şerefsiziyle fatih hocamız niye muhattap oluyor. resmen şikeci demiş bu bunak hocamıza. bu herif GSLI felan degil.

bu arada hıncal uluc bilirkişimi onun yazdıgının üstünden gidiyorsun. senin hakkında neler neler yazdı ona bakarsan hırbo.:mad:

Sizin temizlenmeniz için önce kevser suyuna girmeniz sonra miski amber ile kokulandırılmanız lazım.

Yapılacak şey çok basit, idrak etmeye çalışın azıcık.

Adamlar havuzdan falan çıkmayacaklar, çıkmış gibi görünecekler. Bunca temlik altındaki gelirlerini nasıl karşılayacaklar ki zaten?

Bildiniz gibi TFF de bu duruma çanak tutacaktır.

1983 Aziz Yıldırım izmir " Ben bu şerefsiz Millete ve Devlete Askerlik yapmam."

Kisiler kurumlari baglamaz ama adam sike yaptiysam Fenerbahce icin yaptim diyor.

Bu divan kurulu üyeleri fotoselli herhalde, Aziz bir ara sustu yine alkışladılar :)

Üst Alt