Aziz Yıldırım: "Sözümüz sanadır Aydınlar" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aziz Yıldırım: "Sözümüz sanadır Aydınlar"

Cevap: Aziz Yıldırım: "Sözümüz sanadır Aydınlar"

tamam yavşakça ağlıyor zırlıyor ama aydınların da bütün pisliklerini döküyo etrafa....topunun allah belasını versin ama şundan eminim aydınlar azizden çok çok daha şerefsiz biri.

MAA bu saatten sonra itibarını kurtaramaz ancak derse ulan beni harcadınız sizde gelin arasın Serhat Ulueren'i hemen bu gece canlı yayın yapar Serhat çıksın anlatsın sonra hangi ülkeye gidicek kendi bilir

adam parasıyla azizi cebinden cıkarır.niye gitsin ki baska ülkeye.

Bu adam bu olaydan da bu şekilde sıyrılırsa futbol bu adam ölene kadar onların tekelinde yürür. Beni öldürmeyen şey güçlendirir hesabı...

Valla bizimkiler bunlari kume dusurmek icin her turlu lobi/fedakarligi yapmali artik. Avrupa, kamu vicdani baslatmasinlar. Firsatciligi gorsunler kopekler.

Bu adam bu olaydan da bu şekilde sıyrılırsa futbol bu adam ölene kadar onların tekelinde yürür. Beni öldürmeyen şey güçlendirir hesabı...

bizim yönetim ne yaptı paso zayıf açıklamalarla süreci takip etti. Eğer şike yapan biz olsaydık, iflahımızı keserlerdi bu şerefsizler. Düşen düşamanına vuracaksın arkadaş ki tekrar kalkıp sana el kaldıramasın.

bizim yönetim ne yaptı paso zayıf açıklamalarla süreci takip etti. Eğer şike yapan biz olsaydık, iflahımızı keserlerdi bu şerefsizler. Düşen düşamanına vuracaksın arkadaş ki tekrar kalkıp sana el kaldıramasın.

Bu açıklamasından sonra somut bir çalışma yapılmazsa ilk defa sağlam bir eleştiri yapabilirim. (Yönetim hakkında) Çünkü bu adamın elini kolunu sallayarak çıkması bize çok zarar verir. Bildiğin tanrı muamelesi görür artık.

MAA daha napacak ulan,sizi düşürmemek için atmadığı takla kalmadı adamın..ama adam uz durmuyor..kaşarlanmış artık,açıklamada gs lafını geçirmiş yine düşmanlık kokuyor,cezaevindeyken bile mafya ağzıyla konuşuyor

Fenerbahçe'nin 58. maddenin değiştirilmemesini neden istediği de net bir şekilde ortaya çıkmış oldu. Sürekli bu kararı şike süreci etrafında değerlendirmeye çalışmak hataymış. Konun aslı, Aydınlar'ın Fenerbahçe içinde güçlü adam konumuna getirilmesini engellemekten başka birşey değil. Ayrıca Aziz Yıldırım'ın, Aydınlar'ın çocuğunun vefatından olan durumunu kullanarak, voleybol şubesi üzerinden eleştiri getirmesi insanlık dışı olmuş.

Aydınlar'ın 32. Gün'de yaptığı açıklamalara ek olarak, lisans çıkartmak için iddia edilen teklif geçerliyse ve küme düşürülmemeye yönelik sözleri dikkate alınarak hakkında yapılacak suç duyurusu olumlu sonuçlar verebilir.

Tekrar diyorum MAA gemileri yaktı TFF başkanı falan OLMAYACAK. Saçma sapan iddialara itibar etmeyin. Aydınlar Aziz Yılmaz ve grubunun desteğini arkasına aldı ve Fenerbahçe başkanlığı için çalışıyor.

Bu açıklamasından sonra somut bir çalışma yapılmazsa ilk defa sağlam bir eleştiri yapabilirim. (Yönetim hakkında) Çünkü bu adamın elini kolunu sallayarak çıkması bize çok zarar verir. Bildiğin tanrı muamelesi görür artık.

aynen öyle, bu saatten sonra dostluk mostluk geyikleri yaparlarsa ki yapmamaları lazım ,gün gelipte bu aziz tekrar piyasaya çıkarsa o zaman o konuşmadıkları,sustuları günlerin acısını çok fena sorar. Bu kadar pisliğin içinde bile üzerimize gelirlerken; azizin aklandığı zamanı düşünemiyorum. Tek bir şampiyonluk için bu sefer 14 yıl değil 24 yıl bekletirler adamı.

Battı balık yan gider, prensibi.

Köprüden atlayacakmış..

Öyle bir şey olma olasılığı Fenerbahçe Spor Kulübü'nün dürüst insanlar tarafından yönetilme olasılığıyla eşit.Yani imkansız:)

Ben bu açıklama da bizi ilgilendiren hiç bir şey göremedim muhattap bile almamak lazım MAA cevap versin

Üst Alt