Aziz Yıldırım'dan Arda'ya 15 milyon Euro - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aziz Yıldırım'dan Arda'ya 15 milyon Euro

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Aziz Yıldırım'dan Arda'ya 15 milyon Euro

Arda değilde, Sabriyi verelim onlarda bize Gökhan Gönül'ü versin.:D

Şu muhabbetin geçmesi bile canımı sıkıyor benim. Lafı bile edilememeli bunun

Profesyonel camiada her şeyin bir fiyatı yok mu?

Olmaz olmaz demeyin. Satıverirler, apışıp kalırız:) 20 milyon avroya bakar.

Espri yapmaya çalışmış Fb'nin başkanı ama olmamış...

Rüyanızda görürsünüz Arda'yı siz sadece...

aziz takım ruhu ordan burdan toplama yıldız oyuncularla degil, takımında oynamak ve başarı kazanmak isteyen gençlerle tecrübeyi birleştirerek yaratılır... Ayrıca degil 15, 155 m euro versen alamazsın ARDA'yı... floryanın kedilerini bile vermeyiz sana...

Arda Türkiye'de Galatasaray'dan başka kulüpte oynamaz. Ezikbahçe servetini Arda'nın önüne dökse, Arda'nın ayağını öpse bile Arda Fenerbahçe'ye gitmez!

"Para ile ancak mal alırsınız, Topuz alırsınz - vites kolu alırsınız ama Galatasaray'ın ruhunu alamazsınız."

Arda 20 milyon euro etmez diyenlere duyurulur... Arda için parayı geçtim Forma dahi giyeriz demişler.

Renkdaş sabah sabah kopardın beni ya :D.Vites kolu :D:D:D:007::007:.

Valla Azize yürü git be işine he yürü git ;):):):D:D:D:.

:)

Aziz Arda'yı almaya niyetlese, o hedef olarak koyduğu 10+3'e bir 3 daha eklemesi gerekir.

Bugün Mehmet Topuz'a o kadar para veriyorsan, Arda'yı alman için 2-3 senelik transfer bütcesini açman lazım.

Ardaya 15 M € Veririm !

Üç büyük kulübün başkanları önceki gece Doğan Yayın Holding Başkanı Mehmet Ali Yalçındağ´ın evsahibi olduğu gecede biraraya geldi.

Aziz Yıldırım: Arda'nın bonservisi için 15 milyon Euro veririm. Parayı da pazartesi günü hesabınıza peşin olarak yatırırım...

Adnan Polat: Siz galiba benim Galatasaray'daki görevime devam etmemi hiç istemiyorsunuz

Üç büyük kulübün başkanları önceki gece Doğan Yayın Holding Başkanı Mehmet Ali Yalçındağ'ın evsahibi olduğu gecede biraraya geldi. Mehmet Topuz ve Gökhan Zan transferlerinden sonra kamuoyunun aklından geçen ‘Acaba araları açıldı mı?' sorusunun cevabını almak ise 30 saniye sürdü. Gece tam anlamıyla, ‘Dostların buluşması' şeklinde geçti.

Üç başkan son derece samimi ve eğlenceli bir sohbete dalarken, geceye damgasını vuran konu hiç şüphesiz Aziz Yıldırım'ın, Adnan Polat'tan Arda Turan'ı istemesi oldu. Sarı-Kırmızılı genç yıldızın bonservisi için Galatasaray Başkanı'na 15 milyon Euro öneren Yıldırım, “Arda'yı verin pazartesi günü hesabınıza parayı peşin yatırayım” dedi.

Polat'ın bu teklife yanıtı ise esprili oldu: “Aziz başkan sen benim artık başkanlık yapmamı istemiyorsun herhalde.”

Arda'yı satmalarının söz konusu ve mümkün olmadığını belirten Polat, Aziz Yıldırım'a, “Sen bize Gökhan Gönül'ü sat başkan” talebinde bulundu. Sarı-Lacivertli ekibin başkanı buna karşılık, “Sen Arda'yı satabilirsen, ben de Gökhan'ı o da isterse veririm. Artık bunları aşmamız lazım. Büyük kulüpler arasında da futbolcular transfer olabilmeli, herkes de bunu anlayışla karşılamalı” diye konuştu

Azize Sen 15 M € ardanın ancak çorabını alırsın ! :ka25::ka25::ka25:

Arda FB'ye geçsin, ben Galatasarayligi birakarim.

Espiri bile olsa, bu konusulmaz.

Biraz sinir bozayım, gülücüklerinizle eşlik edin :)

Antu'dan konu ile alakalı inciler ...

Gökhan Gönül 5 tane Arda eder bırakın bunları

Arda haddinden fazla abartiliyor. aman kalsin. g. gönülün kilina degismem o dopingciyi.

Arda´ya karşılık gökhan´ı teklif etmesi Cimbom forması giyerim esprisinden daha ağır.. olmadı başkanım‚ espri de olsa olmadı..

Gökhan Gönül 3 Arda eder.

Bu haber doğruysa Aziz Yıldırım istifa etsin.

fenerin ardayı alması Türkiye Kupasını Almasından Daha Zorr !! :D:D:D:D:D

çok istiyosa aziz başkan posterini veririz kulübün girişine assın ! :D:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt