B Grubu M:1 | İngiltere 1-1 Rusya | M.S | 11 Haziran | TRT 1 - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

B Grubu M:1 | İngiltere 1-1 Rusya | M.S | 11 Haziran | TRT 1

russian-flag-animated-2.gif

İngiltere Rooney'den kurtulursa taş gibi takım cidden.

Alli-Dier-Kane falan 10 numara takım olmuş.

yanlis takimi mi seyrettik acaba kane disinda sahada gol atacak tek bir oyuncu yoktu. ruslar ileride 3-5 pas yapip etkili olabilseydi yenerdi bunlari

Biz bu İngiltere'yle eğer ileri ki turlarda karşı karşıya gelirsek FT'nin vereceği gazla rahatlıkla eleriz bunları, bence. Hakem faciası olmassa tabii yıllardır ite kaka bir türlü şampiyon yapamadılar bunları.

iddia ediyorum eli ayagi saglam yere basan fizik gücü yerinde ofansif anlamda üretken herhangi bir takim bunlari cok rahat öttürür. hazirlik macinda vardy falan cift forvetle rakibimiz olmuslardi. bugün gol atacak tek oyuncuyla oynadilar. ingilizler korkulacak bir takim degil. bu teknik direktörle hic degil.

yanlis takimi mi seyrettik acaba kane disinda sahada gol atacak tek bir oyuncu yoktu. ruslar ileride 3-5 pas yapip etkili olabilseydi yenerdi bunlari

iddia ediyorum eli ayagi saglam yere basan fizik gücü yerinde ofansif anlamda üretken herhangi bir takim bunlari cok rahat öttürür. hazirlik macinda vardy falan cift forvetle rakibimiz olmuslardi. bugün gol atacak tek oyuncuyla oynadilar. ingilizler korkulacak bir takim degil. bu teknik direktörle hic degil.

Bu İngilizler kadar overrated takım , lig yok

Ne milli takımları nede takımlar bir bok yapamıyor o bütçelere rağmen

Bizim Galatasaray'ımız ManU gibi gelirlere sahip olsan Avrupayı öttürür Barça , Bayern ve Real ile birlikte

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aynen öyle. Roman Pavlyuchenko gibi bir oyuncusu olsaydı bugün Rusya'nın işler çok daha farklı olabilirdi. Veyahutta Dzagoev gibi daha fazla maçı eline alacak futbolcuları olsaydı.
O yüzden İngiltere'yi rahatlıkla eleriz biz bence. Euro 2008'deki gibi hakem faciaları olmassa tabi.

Üst Alt