BA 1.L 11/12 Playoff Finali | Adanaspor 2-3 Kasımpaşa | MS | Kasımpaşa Süper Lig'de - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BA 1.L 11/12 Playoff Finali | Adanaspor 2-3 Kasımpaşa | MS | Kasımpaşa Süper Lig'de

Cevap: BA 1.L 11/12 Playoff Finali | Adanaspor 0-1 Kasımpaşa | 1.Y | TRT 1 | 27 Mayıs

Hakem Fırat Aydınus macı katletmıstır...sacma sapan bır kırmızı cıkardı adanaya sonra Kasımpasanın golunden hemen once sarı kartlı oyuncusu dırsek attı ama kasımpasalıyı ıkıncı karttan atamadı..sonre dondu gol oldu pozısyon...bu kasımpasa turgay cınerın olmasaydı boyle macı yonetırmıydı?????? hıc sanmıyorum 10.000lık fener yalakası trıbunlerıyle dolu olan bır takımı super lıgde gormek ıstemıyorum...ne cabuk unuttunuz samıyene gecekondu dıyen takımı!!

adama küfür etti ne saçması

Cevap: BA 1.L 11/12 Playoff Finali | Adanaspor 0-1 Kasımpaşa | 1.Y | TRT 1 | 27 Mayıs

Şimdi merak ettim Kasımpaşa yönetimini. :asd:

kasımpasa yonetımı dıye bır sey yok..besıktas yonetımı var orada...ztn kalkavan acıklama yapmıs, bız bu takımla besıktasa nasıl futbolcu yetıstırırız onu dusunuyoruz dıye...her takıma ıkıncı pılot takım sart..bakarsınız besıktasın oyucunlarına yuksek parayla alıp yardım felan yaparlar :)

asıl ılgılendıgımde boyle besıktaslı bır takımın sıkeye karsı sesının cıkmayacagıdır.keske eskı kasımpasa yonetımı olsaydı o zmn , 9 oy daha kazanırdık federasyon secımlerınde..

Cevap: BA 1.L 11/12 Playoff Finali | Adanaspor 0-1 Kasımpaşa | D.A | TRT 1 | 27 Mayıs

Adanaspor yerine normal şartlarda şuan Fenerbahçe olması gerekiyordu..

Cevap: BA 1.L 11/12 Playoff Finali | Adanaspor 0-1 Kasımpaşa | D.A | TRT 1 | 27 Mayıs

Fırat Barbaros'a 'Sen bana küfür edemezsin ' dedi. Adanalı topcu olsam Barbarosu döverdim, net.

ne kadar kotu top oynuyor bu takımlar lan. 1. lig'in en iyi takımları bunlarsa vay o ligin haline.

Yalniz sari kartttan sonra agir cekimde Barbarosu gosterdi.Kirmizi gelene kadar ben Barbarosun agzini actgini goremedim goruntulerde,ne ara etti bu kufuru.

FC Bayern Munich II

SpVgg Unterhaching

SpVgg Greuther Fürth

Rot-Weiss Essen

Kasımpaşa S.K.

Ankaragücü

Konyaspor

barborosun oynadıgı takımlar burada:)

Adanaspor 49 (5)

Sancak ve Gökhan Gülec'i cikarmasi lazim Kasimpasa teknik direktörünün yoksa bunlar yakabilir.

Yalnız takdir ettim Fırat' ı cart diye çıkartı kartını. Haketmişti Barboros. Ama aynı kartları Emre Belözoğluna falan çıkartırken de görmek isteriz kendisini.

Cevap: BA 1.L 11/12 Playoff Finali | Adanaspor 0-1 Kasımpaşa | 2.Y | TRT 1 | 27 Mayıs

Bu maç temiz değil,o kadar söylüyorum.

Cevap: BA 1.L 11/12 Playoff Finali | Adanaspor 0-1 Kasımpaşa | 2.Y | TRT 1 | 27 Mayıs

Demirören serefsizine bak nasilda keyfi yerinde..

Akhisar, İBB, Kasımpaşa...

Takımlara bak...Rezalet. Bunlarla sğper lig oynanacak seneye. Gel de Lig tv al.

Üst Alt