BA 1.Lig H:31 | Orduspor 1-1 Samsunspor | 24 Nisan | Maç Sonucu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BA 1.Lig H:31 | Orduspor 1-1 Samsunspor | 24 Nisan | Maç Sonucu

Cevap: BA 1.Lig H:31 | Orduspor 1-0 Samsunspor | 24 Nisan | İkinci Yarı

Samsunspor kadar başınıza taş düşsün. Yaptıkları tezahurata bak sefil insanlar. Bu güne kadar Orduspor'un arkasındaydım. Artık zerre kadar desteklemem.

Maçta 74.Dakika.

Orduspor 1-0 Samsunspor (Gol: Ahmet Kuru Dk:5 )

Sarı kartlar

Jerry Akaminko-------14'

Ahmet Kuru----------15'

Selçuk Şahin---------34'

Cevap: BA 1.Lig H:31 | Orduspor 1-1 Samsunspor | 24 Nisan | İkinci Yarı

Dilaver önünü iyi boşalttı ama vuruşu kaleyi bulmadı.

Samsunspor kadar başınıza taş düşsün. Yaptıkları tezahurata bak sefil insanlar. Bu güne kadar Orduspor'un arkasındaydım. Artık zerre kadar desteklemem.
Kardeş, ben boşuna sevmiyorum Orduluları yani. Ünye'nin intikamıydı bu skor, çok güzel oldu. Orduspor'un biletini böylece kestik, kendi yerimizi de garantiye aldık. Kazanabilirdikte ama Kalpar'ın Musa Büyük tercihi bize zaman kaybettirdi.

Cevap: BA 1.Lig H:31 | Orduspor 1-1 Samsunspor | 24 Nisan | Maç Sonucu

iyi oldu orduya, bugüne kadar bende destekliyodum ama insallah ligi ilk 6da bitiremezler... biz artik garantiledik sayilir cikmayi :D

Kardeş, ben boşuna sevmiyorum Orduluları yani. Ünye'nin intikamıydı bu skor, çok güzel oldu. Orduspor'un biletini böylece kestik, kendi yerimizi de garantiye aldık. Kazanabilirdikte ama Kalpar'ın Musa Büyük tercihi bize zaman kaybettirdi.

Orduspor bunu fazlasıyla hak etti kardeşim. K.Erciyesspor yine yendi ve puan farkını iyice açtı. Kalleşçe tezahurat yapana bunlar az bile, haftaya Güngören Belediyespor'u da yenip şampiyon olacağız geçmiş olsun. Artık Samsunspor Süper Lig'de diyebiliriz.

Orduspor bunu fazlasıyla hak etti kardeşim. K.Erciyesspor yine yendi ve puan farkını iyice açtı. Kalleşçe tezahurat yapana bunlar az bile, haftaya Güngören Belediyespor'u da yenip şampiyon olacağız geçmiş olsun. Artık Samsunspor Süper Lig'de diyebiliriz.
Orduspor'a da hak veriyorum, beraberlik onlar açısından iyi bir skor aslında. Samsunspor ile arada uçurum var, şehir olarak falan zaten kıyaslamam bile. Neyse biz kendi işimize bakalım, Süper Lig'e yollanalım. Samsun dışında da hiçbir Karadeniz takımını desteklemem.

Dilaver Güçlü ilk 11'de başlamış olsaydı çok daha farklı bir Samsunspor izleyebilirdik. Hakan Bayraktar'ın yerini Dilaver doldurdu. Dilaver girdikten sonra takım toparladı.

benim ordulu kardesim emrah aslantürk nerede yahu, ordu'lu degilim ama Samsun kazanacagina Ordu kazansin, saldir ORDUUUU
Maçtan geldim moral sıfır.

Bu sezon iyi oyunlarımızdan birini oynadık..3 puanıda çok hakettik..Müslüm o kadar bencil oynayıp golleri kaçırırsa olacağı buydu.Yorgun sadece top ayağına gelince birşeyler yapmaya çalışıyor..Hatta selçuk ona kızdı geri gel diye..Trübünden müslümü çıkar diye bağırıyoruz.Bencil herefif,Yahu kontraya çıkıyoruz arkadaşın elini kaldırmış top istiyor sen hala sürüyorsun.1 defa olsa neyse..90 dk adamı oynattı..Fevzide yan top özürlüsü..Yazık valla o kadar inanmışdık.Gerçekten rahat alacağımız maçı verdik..O kadar gol kaçırırsan tabi bir yerde yersin...

Atışmalar her iki takımdada oldu..O çirkef bu çifkef bırakalım derim..Yazmayada gerek yok..ben 3 puana yanıyorum.

Bunu bize bir tek Ç.Rizespor taraftarı yapmıştı. Zaten onları da sevmiyordum. Orduspor'da aynısını yapınca desteğimi çektim diyebilirim. Samsunspor sahasında Orduspor aleyhinde bir tane böyle çirkin tezahürat duydunuz mu ? Şampiyon olmamızı sindirememiş elemanlar, Zenke golü atınca hepsi sus pus kaldı. Güngören Belediyespor'u da yenip Süper Lige Şampiyon olarak çıkacağız. Samsunspor'u çekemeyenlere sözüm anten taksınlar. :)

Ordu'nun en iyi futbolu buysa eğer şu anki sıraları bile sürpriz bence, daha aşağı sıralar olmalı :)

Şunu da söyleyeyim. Seneye Samsunspor'un stadı yıkılıyor ve maçlar Ünye'de olacak. Ünye'de yeni stad yapılıyor bir yandan az kaldı. Bildiğiniz gibi Ünye Samsun'un bir ilçesidir, Ordu'nun değil. Kağıt üzerinde yazana bakmayın, şu sıralar zaten Ünye meydanında Samsunspor kutlamaları var. Güzel olacak, Galatasaray ile buluşacağım :) Samsun dozajım haliyle azalacak, Galatasaraylıyım yani ben durum bu :)

Ünye de Fatsa ve Ordu birlikteliği ile büyük düşmandır.

Üst Alt