Babamızın Galatasaray'ımıza Olan İlgisi - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Babamızın Galatasaray'ımıza Olan İlgisi

Cevap: Babamızın Galatasaray'ımıza Olan İlgisi

akşama nevale hazırlıcam , basketbol maçımız var babamla izliyecem :)

Derbi maclarini izler tek

Yenince sevinir

Yenilince beni sinir eden cevap hep su olmustur; E birazda onlar yensin..:eek:

Not ; Derbi maclarini beraber izlerken tribunden 'Ayaga kalkmayan fenerli olsun' lafini duyduktan sonra herzaman TV onunde ayaga kalkip otururuz :)

Babam kendi deyimiyle dünya devi Trabzonsporu tutar. Bense sadece tebessüm etmekle yetinirim.

Babam gördüğüm en fanatik Galatasaraylı

Maçlarda bize yapılan fauller faul değildir, rakibin en ufak faulune sarı kart gereklidir, birkaç hata yapan hakem pisliktir ve fenerlidir

bize çalınan ofsaytlaytlar hatalıdır (yakın çekimi görene kadar tabi), rakibin golleri hep ofsayttır

...

Galatasaray kazandığında çok sevinir, kaybettiğinde fena bozulur suratı asılır

Vallaha benimki de Fenerli.Benim Galatasaraylı olmamda abimin katkısı olmuştur muhakkak ama beni Galatasaraylı yapan abimdir desem yalan olur.Biz akıllı çocuklardık yani Galatasaray'ın ne kadar büyük bir kulüp olduğunu anlamamız için illa birilerinin yol göstermesine ihtiyaç yoktu.Ama benim asıl etkilendiğim maç 3-3'lük Manchester maçıdır.O maç benim Galatasaraylılığımı tescillemişti.

Babamın Galatasaray'a yaklaşımı son derece ılımlıdır.Kendisi atgözlüğü takmayan Fenerlilerdendir."Avrupa dedin mi Galatasaray" der her zaman.Hagi'yle Alex'i kıyaslamak gibi mallıklara falan düşmez.Her Avrupa maçımızda da varıyla yoğuyla bizi destekler.

Cevap: Babamızın Galatasarayımıza olan ilgisi

size bir hikayemi anlatim ; benim doğdugum gün galatasaray'ın maçı varmış. babamda tabi hayatındaki en önemli şeylerden biride o zamanlar galatasaray'mış, neyse babam demiş maçta kim golu atarsa o ismi çocugumun adını koycam diye,annemde bekliyelim görelim demiş :D neyse sen gel tek kale top oyna o kadar futbolcu varken golu Cevad Prekazi atmış :D babam düşünmüş prekazi koysam olmaz o zaman adı cevad olsun demiş , annemde izin vermemiş öyle isimmi olur diye adım Eren olmuş :D düşünsenize cevad olsaydı adım ''Deli Cevad'' diye dalga geçerlerdi benimle :asd:

Amcam karısı hamile olmasına rağmen sanırım Dortmund maçıydı, deplasmana Almanya'ya gitti, telefonla erkek çocuğu olduğunu müjdeledik. Amcamda golü kim atarsa, ismi o olsun demiş. Kuzenimin ismi Hakan Şükür Altunay :)

Üst Alt