Badou Ndiaye Galatasaray'da İddiası! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Badou Ndiaye Galatasaray'da İddiası!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
7 Milyon Avro

jZEYjA.gif

Son düzenleme:
oyuncular kiralık mı lan geleceğimizi peşkeş çekerseniz yakarım o kulubü.

türkiye'nin yeni jenerasyonu onlar her biri ilerde bir emre mor cengiz ünder olabilir , umarım satılmamıştır.

Çok kötü bir sözleşme daha. 8.3 milyon skandal bir rakam.

Merak ediyorum, bu topçuya yıllık 1.5 önerselerdi hayır mı diyecekti? 2.2 milyonun mantığını biri bana açıklasın da göreyim.

Deli para. Ayrıca verdikleri oyuncular son u17 takımda oynayan Recep, Atalay, Ozan vs vs ise Allah belasını versin öyle yönetimin. Şerefsizliktir bu.

Şu an tek umudum u17 takımının gençleri. Ndiaye'ye karşı u17'den 3 oyuncu verdilerse, bi de bonservisleriyle, geçmiş olsun.

Ekonomik olarak dağıtmakla kalmamış birde üstüne geleceğimiz olan gençleri de verip.
Kulübün iyice dibi görmesi desteklenmiş.

Emeği geçenlere lanet olsun.

7 milyon EUR verip, orjinal bir 8 numara alınabilirdi, umarım yanılırım ama Selçuk' un ve Belhanda' nın yedeği olur bu çocuk.

Ayrıca Badou' nun 7 milyon EUR ettiği piyasada Bruma' yı 12,5 milyon + bonuslara satanı falakaya yatırmalı.

7 milyon EUR verip, orjinal bir 8 numara alınabilirdi, umarım yanılırım ama Selçuk' un ve Belhanda' nın yedeği olur bu çocuk.

Ayrıca Badou' nun 7 milyon EUR ettiği piyasada Bruma' yı 12,5 milyon + bonuslara satanı falakaya yatırmalı.

selcuk ile degismeli oynucaklar işte. hangisi formda ise o oynar tahminim.

Badou gelsin gelsin demediniz mi ? E geldi iste , hani fernando yaninda selcukla olmazdi , badou oyunun iki yonu icin de gerekliydi

hani benim dinim imanim paraydi muhasebeydi , yavas yavas ayni mantiktaki insanlarin cogaldigini gormek guzel

Ndiaye iyidir-kötüdür, oynar-oynamaz ayrı mesele de kulübün parasını bu şekilde harcamak bir de geleceğimiz olan gençleri başka takıma göndermek ne kadar doğru?
Yönetim başarılı olacağız diye gözünü transferle karartmış. Ters tepmese bari.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt